Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konflikt w szkole w Gościszowie: nie tylko rodzice nie chcą dyrektorki, nauczyciele również
~~Zielonkawobłękitna Jasnota niezalogowany
9 godz. 28 min. temu
Zniszczyć człowieka jest bardzo łatwo. Nic nie jest czarno-białe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowa Gynostemma niezalogowany
9 godz. 28 min. temu
Nie wiem co się w tej szkole wyprawia, ale dzieciom to raczej nie służy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oko niezalogowany
9 godz. 26 min. temu
Robert ich pogodzi, niech uczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Lilak niezalogowany
9 godz. 22 min. temu
A moim zdaniem za coksztalt odpowiada organ prowadzący czyli Burmistrz. Nie radzi sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do boju Babo niezalogowany
9 godz. 3 min. temu
Zamiast siedzieć na forum i klepać te same teksty: Relich, Relichowi, na Relichu, wina Relicha, pod Relichem - niech się to babsko za robotę weźmie leniwe i nieudolne!!!! Na jej miejscu to bym dzień i noc robił żeby wyjść z tego, a ona zaklina rzeczywistość i zwala na politykę. Nieudolna baba!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Kalmia niezalogowany
9 godz. 3 min. temu
~~Z boku napisał(a): Zazwyczaj jest tak, że 1 osoba jest sprawcą zrobienia "z igły widły" i jest do tego na tyle skuteczna, że swoim językiem spowoduje nienawiść do swojej przeciwniczki, przekonując pozostałych nieprzekonanych "do swoich jedynie słusznych racji". Tak jest w każdym środowisku, zakładach pracy, szkołach itd. Dziwi mnie jedynie zaangażowanie nauczycieli strony przeciwnej. Nie chciałabym aby mnie uczyli nauczyciele, którzy zamiast nauczać zaangażowali się w nienawiść wobec Pani Dyrektor Szkoły i pośrednio Pani Burmistrz. Ta sytuacja nie powinna mieć mieć miejsca. Natomiast ciekawi mnie, czy Ci wszyscy zbuntowani przeciwko Pani Dyrektor, chcieliby być tak w swojej pracy i swoim życiu potraktowani, jak traktują Panią Dyrektor ? Pewnie jeszcze nie wiedzą, że te czyny wracają do mścicieli. Prawo karmy ... Czy je warto czynić drugiemu człowiekowi ? Mądrzy ludzie ze stoickim spokojem - nie podpisują się pod złem. Prawo stoika. Przeprosiny wskazane. Byłoby miło je widzieć na tym forum złożone Pani Dyrektor..

~~Z boku napisał(a): Zazwyczaj jest tak, że 1 osoba jest sprawcą zrobienia "z igły widły" i jest do tego na tyle skuteczna, że swoim językiem spowoduje nienawiść do swojej przeciwniczki, przekonując pozostałych nieprzekonanych "do swoich jedynie słusznych racji". Tak jest w każdym środowisku, zakładach pracy, szkołach itd. Dziwi mnie jedynie zaangażowanie nauczycieli strony przeciwnej. Nie chciałabym aby mnie uczyli nauczyciele, którzy zamiast nauczać zaangażowali się w nienawiść wobec Pani Dyrektor Szkoły i pośrednio Pani Burmistrz. Ta sytuacja nie powinna mieć mieć miejsca. Natomiast ciekawi mnie, czy Ci wszyscy zbuntowani przeciwko Pani Dyrektor, chcieliby być tak w swojej pracy i swoim życiu potraktowani, jak traktują Panią Dyrektor ? Pewnie jeszcze nie wiedzą, że te czyny wracają do mścicieli. Prawo karmy ... Czy je warto czynić drugiemu człowiekowi ? Mądrzy ludzie ze stoickim spokojem - nie podpisują się pod złem. Prawo stoika. Przeprosiny wskazane. Byłoby miło je widzieć na tym forum złożone Pani Dyrektor..

Nich Pani dyrektor przeprosi osoby które potraktowała jak zło konieczne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Kalmia niezalogowany
9 godz. 2 min. temu
~~Do boju Babo napisał(a): Zamiast siedzieć na forum i klepać te same teksty: Relich, Relichowi, na Relichu, wina Relicha, pod Relichem - niech się to babsko za robotę weźmie leniwe i nieudolne!!!! Na jej miejscu to bym dzień i noc robił żeby wyjść z tego, a ona zaklina rzeczywistość i zwala na politykę. Nieudolna baba!!!!!

Prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Odp niezalogowany
9 godz. 0 min. temu
~~Szkarłatnoczerwony Lilak napisał(a): A moim zdaniem za cksztalt odpowiada organ prowadzący czyli Burmistrz. Nie radzi sobie.
no to teraz odpaliłas(eś) ... wskazana terapia..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza