Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konflikt w szkole w Gościszowie: nie tylko rodzice nie chcą dyrektorki, nauczyciele również
~~Wiśniowa Kalmia niezalogowany
10 godz. 22 min. temu
~~Z boku napisał(a): Zazwyczaj jest tak, że 1 osoba jest sprawcą zrobienia "z igły widły" i jest do tego na tyle skuteczna, że swoim językiem spowoduje nienawiść do swojej przeciwniczki, przekonując pozostałych nieprzekonanych "do swoich jedynie słusznych racji". Tak jest w każdym środowisku, zakładach pracy, szkołach itd. Dziwi mnie jedynie zaangażowanie nauczycieli strony przeciwnej. Nie chciałabym aby mnie uczyli nauczyciele, którzy zamiast nauczać zaangażowali się w nienawiść wobec Pani Dyrektor Szkoły i pośrednio Pani Burmistrz. Ta sytuacja nie powinna mieć mieć miejsca. Natomiast ciekawi mnie, czy Ci wszyscy zbuntowani przeciwko Pani Dyrektor, chcieliby być tak w swojej pracy i swoim życiu potraktowani, jak traktują Panią Dyrektor ? Pewnie jeszcze nie wiedzą, że te czyny wracają do mścicieli. Prawo karmy ... Czy je warto czynić drugiemu człowiekowi ? Mądrzy ludzie ze stoickim spokojem - nie podpisują się pod złem. Prawo stoika. Przeprosiny wskazane. Byłoby miło je widzieć na tym forum złożone Pani Dyrektor..

Przeprosiny? A ciekawe za co? Za tyle krzywdy, która zrobiła i zniedbany. Najpierw trzeba być w temacie i dopiero pisać takie brednie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Kalmia niezalogowany
10 godz. 21 min. temu
~~Burgundowy Hibiskus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Oddać kasę napisał(a): 3 miesiące nic nie robiąc a można zarabiać ? Normalny człowiek powinien te pieniądze oddać i przeprosić


A kto nic nie robi? Chyba Ty! Szkoła normalnie funkcjonuje i wszystko jest w porządku. To z tymi ludźmi jest problem, z rodzicami i nauczycielami, a nie z sama Panią Dyrektor. Tam od lat jest problem z tymi ludźmi. Najpierw ksiądz, potem nauczyciele, teraz Pani Dyrektor. Kto by nie był, nikt im się nie podoba. Problem jest z tymi ludźmi! Z nimi![/c
~~Jaskraworudy Floks napisał(a): Ty Hibiskus - ułóż plan ludziom zamiast na necie wisieć.

No właśnie zamiast pisać to niech plan ułoży i nie tylko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Irena niezalogowany
10 godz. 2 min. temu
~~Burgundowy Hibiskus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaskraworudy Floks napisał(a): Ty Hibiskus - ułóż plan ludziom zamiast na necie wisieć.


A ty już z obory gnój wyrzuciłeś , chałupę sprzątnąłeś , bo nie wiadomo czy to dom czy chlewik.?
a Ty gołębnik ogarnęłaś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan Kochanowski - Tren do Onej niezalogowany
9 godz. 59 min. temu
Wielkies mi szkody poczyniła w szkole
Moja droga Anetko na naszym padole
Całe dnie żeś tylko leżała
Nic nie robiła i jadem sypała

Cóż ci te dzieci biedne zrobiły
One jak zawsze grzeczne tu były
Ani dziennika ani świetlicy
Tylko dyrektor w czarnej spódnicy

Czuję już schyłek wielkiej kariery
I bardzo dobrze - będę ja szczery!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam Mickiewicz - Oda do Onej niezalogowany
9 godz. 58 min. temu
Pewna baba jadem trąci
Siedzi w Internecie mąci
Zwala winy na Relicha
Chociaż sama to jest kicha

Nóżka w bucie sobie rusza
Szkoła wcale jej nie wzrusza
Oby tylko szła wypłata
A najlepiej całe lata.

Kompetencje ma za male
Ego wielkie okazałe
Myśli że jest wielką dama
Że zakrzyczy wszystkich sama.

Do roboty weź się babo
Bo coś ci to idzie słabo
Skończ te modły o karierze
Odjedź szybko na rowerze.

Ty do pracy nie jesteś skora
Oddaj fotel Dyrektora!
Rządy twoje to komedia
A maniery to TRAGEDIA!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Takie INFO niezalogowany
9 godz. 42 min. temu
"W czwartek szkołę odwiedziło kilkoro radnych Rady Miasta i Gminy. Spotkali się z dyrektorką."
Panie redaktorze w czwartek miała się odbyć komisja skarg wniosków i petycji, ale Pani Dyrektor "zapomniała" poinformować o tym fakcie radę pedagogiczną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Krzewuszka niezalogowany
9 godz. 38 min. temu
Zamknąć w cholerę to siedlisko os , szczyli pogonić do domów , mają mądrzejszych od nauczycieli rodziców. Niech ich uczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aso niezalogowany
9 godz. 22 min. temu
~~Takie INFO napisał(a): "W czwartek szkołę odwiedziło kilkoro radnych Rady Miasta i Gminy. Spotkali się z dyrektorką."
Panie redaktorze w czwartek miała się odbyć komisja skarg wniosków i petycji, ale Pani Dyrektor "zapomniała" poinformować o tym fakcie radę pedagogiczną

Komisja się odbyła tylko jakoś dziwnie dokumenty ktoś nie przekazuje adresatom …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.