Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Nawrocki kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta RP
~~J23 niezalogowany
5 lutego 2025r. o 20:18
~~klucznick napisał(a): Alfons był gangusem , jest gangusem i chce być gangusem całego kraju


Przynajmniej ma charakter przywódcy , swoje zdanie i wie czego chce.....a Rafał ? Haha....ten to nawet dokładnie nie wie co ma jeść na śniadanie .... Taki wódz...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
5 lutego 2025r. o 20:22
Jasne. Lenin , Stalin czy Hitler też mieli swoje zdanie i wiedzieli czego chcą. Tak że Nawrocki do nich pasuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fal-co niezalogowany
5 lutego 2025r. o 20:24
Nowogrodzki ma być zmieniony. Za kilka dni będzie kandydatem ''niezależnym '' nie kto inny a Czarnek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
5 lutego 2025r. o 20:34
Jasiu ty "wszywka" czy wariat ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Papryka niezalogowany
5 lutego 2025r. o 21:26
''Andrzej Duda przyznał podczas jednej z konferencji prasowych, że „Karol Nawrocki głosi takie idee i sam ma takie ideały, które są bliskie jego sercu”. „Newsweek” donosił jednak, że w szeregach PiS panuje spore niezadowolenie z powodu zbyt małego zaangażowania prezydenta w kampanię wyborczą szefa IPN.

– Co ten Andrzej wyprawia? Zamiast robić to, co do niego należy, czyli poprzeć Karola Nawrockiego, to bawi się w jakieś gierki. Myślę, że chce znów pokazać Jarosławowi Kaczyńskiemu swoją niezależność – ocenił jeden z polityków Prawa i Sprawiedliwości odnosząc się do spotkania głowy państwa ze Sławomirem Mentzenem.

Andrzej Duda nie będzie wspierał Karola Nawrockiego
Jak dowiedziała się „Rzeczpospolita”, Andrzej Duda nie zamierza wspierać Karola Nawrockiego w jego kampanii wyborczej. Prezydent ma nie tylko nie uczestniczyć w kampanii wyborczej, ale też nie wyrazić oficjalnego poparcia dla szefa IPN. – Na Nowogrodzkiej oczekują, że prezydent będzie podróżował po Polsce i namawiał do głosowania na Nawrockiego. Do czegoś takiego nie dojdzie – zapewnił dziennikarzy informator z Kancelarii Prezydenta.''

hahahahahahaha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
5 lutego 2025r. o 22:10
~~Jasio napisał(a): Jasne. Lenin , Stalin czy Hitler też mieli swoje zdanie i wiedzieli czego chcą. Tak że Nawrocki do nich pasuje.


Bo wiedzieć czego sie chce to dla januszy zbrodnia . Dlatego głosują na Trzaskowskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Tawuła niezalogowany
5 lutego 2025r. o 22:18
Od 13 grudnia trwa postępujący Zamach Stanu w którym uczestniczy cały rząd na czele z Tuskiem uczestniczy również cała koalicja , Święczkowski upadł na łeb z kolejowego wiaduktu w Bolesławcu ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurgen z Hamburga niezalogowany
7 lutego 2025r. o 6:20
Oczywiście śmieszkujemy sobie trochę z tych PiSowskich bredni o zamachu stanu, ale prawda jest taka, że oni grzeją ten temat nie bez powodu.
Święczkowski oskarżył o popełnienie ciężkiego przestępstwa "prezesa rady ministrów, ministrów, marszałka Sejmu, marszałka Senatu, posłów i senatorów koalicji rządzącej". W skrócie - wszystkich. Tu nie ma przypadku.
Kiedy zestawi się to z tym, co PiSowcy mówią o zemście, jak dyszą rządzą zemsty, co słyszy się "na mieście", możemy być pewni, że gdyby przejęli z powrotem władzę, postępowanie prokuratorskie, które zapewne zostanie za chwilę umorzone (jeśli w ogóle zostało wszczęte), zostanie natychmiast podjęte na nowo i polecą areszty.
Kaczyński nie będzie się oglądać się na zasady prawne, etykę, wartości. On chce się zemścić za wszelką cenę. I powsadza setki ludzi za kraty.
Niektórym brzmi to dzisiaj może niewiarygodnie, absurdalnie i śmiesznie. Ale takie nie jest. Kaczy to barbarzyńca. Degenerat bez skrupułów. Trzeba to przyjąć do wiadomości, nie dyskutować z faktami.
Trzeba wyeliminować PiS z życia publicznego. To niezbędne dla ochrony demokracji.
Wielkim krokiem do osiągnięcia tego celu będą wybory prezydenckie. Musimy je wygrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.