~~x napisał(a): Kanalie z Konfederacji i PIS nie poparli rezolucji dającej Polsce na obronność 10 miliardów .
~~Rumiany Przebiśnieg napisał(a): Prawdziwe to jest to że Tusk chciał oddać kacapom pół Polski .
~~Trasa na 14 marca napisał(a): Sami pomyślcie jak on was traktuje . O zadawaniu pytań zapomnijcie. To trasa na max oszczędna i ściemniająca. Zanim tam pójdziesz poczytaj jegi program z uwagą. Same populistyczne bzdury.
Oto trasa na 14 marca
16,00 - BolesławiecBolesławiec walking tour
17,30 - Złotoryja
18,30 -Jawor
19,30 - Legnica .
Gdy do tego doliczycie dojazdy to sorry . Przecież to taka wizyta jak w okienku po zapiekankę.
oprych napisał(a):Ktoś napisał: ~~x napisał(a): Kanalie z Konfederacji i PIS nie poparli rezolucji dającej Polsce na obronność 10 miliardów .
A na co ci 10 mld na obronność jak PO i przylepy głosowały by te kompetencje przekazać Unii?
~~x napisał(a): Kanalie z Konfederacji i PIS nie poparli rezolucji dającej Polsce na obronność 10 miliardów .Polsce nikt za darmo nic nie daje. Widocznie za dużo żądali w zamian.
~~pytanie 4 napisał(a):Ktoś napisał: oprych napisał(a):Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~x napisał(a): Kanalie z Konfederacji i PIS nie poparli rezolucji dającej Polsce na obronność 10 miliardów .
A na co ci 10 mld na obronność jak PO i przylepy głosowały by te kompetencje przekazać Unii?
,,te kompetencje '' tzn. jakie , ha ?
"Chcą stałego ustanowienia finansowania dla Ukrainy w relacji do polskiego PKB; chcą oddać decyzje o obronności do instytucji UE i zabrać prawo weta polskiemu rządowi; chcą kolejnego europejskiego długu i utraty wpływu na to, co, gdzie i za ile kupuje Polska; chcą oddać mandat do składania zamówień zbrojeniowych Komisji Europejskiej, kosztem krajów członkowskich!”
Dopisane 14.03.2025r. o godz. 15:29:
A tu se możesz o tym poczytać
https://kresy.pl/wydarzenia/konfederacja-pe-chce-odebrac-kompetencje-ws-obronnosci-panstwom-czlonkowskim/
~~Żółtoczerwony Powój napisał(a):Ktoś napisał: ~~Rumiany Przebiśnieg napisał(a): Prawdziwe to jest to że Tusk chciał oddać kacapom pół Polski .
Tusk chciał sprzedać ruskim Lotos , a Jarosław Kaczyński im go sprzedał za cenę równą miesięcznemu zyskowi Lotosu.
~~Lazurowy Uczep napisał(a): Wstyd i zdradą jest głosowanie na PO i Czaskowskiego .To partia niemiecka reprezentuje interesy niemieckie.Wstyd należeć do tej partii.A konfederacja i PIS to do kogo przynalezne?Pachnie wschodem,