Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~ niezalogowany
6 maja 2012r. o 11:17
Pannazdzieckiem napisał(a): zamienimy kilka słów o rzeczach niewidzialnych. Dobranoc :)


Podczas wymiany poglądów będziesz sie trzymał faktów czy ta, jak zwykle popuścisz wodze wyobraźni i pofantazjujesz? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
6 maja 2012r. o 13:25
Pannazdzieckiem napisał(a): M44 jestem do Twojej dyspozycji :) Myślę , że wspaniałe Kobiety z jakimi mam od pewnego czasu do czynienia , tak to zorganizują , że zamienimy kilka słów o rzeczach niewidzialnych.


Bardzo się cieszę, że wszyscy dyskutanci wypowiedzieli się pozytywnie :)

Hmmm... z pewnością zorganizują i to superponaddźwiękowo !! :P

:):)

Żeby nie było, że offtopuję to polecę film

"Uczta Babette"

&feature=related

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 maja 2012r. o 23:07
Spisek Żarówkowy w tle hiszpańskiej drukarki , oczywiście zgodnie z zaleceniami , szanownych .... Bolecnautów przejrzałem. Dręczy mnie tylko jedna myśli , pośród wszystkich zamieszczonych w filmie faktów , ... czyżby TVN i CNBC , to jedno . Czyżby właśnie właściciele tych dwóch , pozornie odległych od siebie , stacji telewizyjnych mieli odkryć tajemnicę spisku żarówki . Jakie jeszcze tajemnice nam odkryją ... może zamach terorystów z WTC ? Nawiasem , proces wczoraj się rozpoczął , kto śledzi ? Dobranoc Bolecnauci :) Bardzo zależy mi na tym , abyście się obudzili :)
Nawet Ty , Ponury Grzdylu :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4885
#Anonim4886 nieaktywny
7 maja 2012r. o 8:38
Kolejny film dający wiele do myślenia
Tym razem fabularny, powstały na podstawie książki Dana Millmana.

I oczywiste, że wiele w nim skrótów, a i sama scena ulicznego rabunku, w książce wygląda całkowicie odmiennie - napastnicy zostają boleśnie obezwładnieni.
Podobnie z końcem filmu - książka "biegnie" dalej.

Osobiście....
Polecam.

&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
7 maja 2012r. o 10:30
Pannazdzieckiem napisał(a): ... jestem do Twojej dyspozycji :) ...


Kamikaze : )



Czółko : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7932
#Kammil nieaktywny
7 maja 2012r. o 16:26
"Donnie Darko"
Znajduje się w pierwszej 10 moich ulubionych filmów. Mega-zjawisko... przy którym Avatar i Matrix (choć bardzo udane) to tylko przeciętniaki. Od razu uprzedzam - nie łatwy w odbiorze. Wymagający czasem nawet 5 krotnego obejrzenia.
Czasem zdarza się, że raz na jakieś 10, 20 lat powstaje w kinie coś zjawiskowego. I to właśnie jest Donnie Darko.

A i jeszcze mroczna kreacja śp. Patricka Swayze - zasługuje na najwyższy szacunek.



[img=1336400799_u84sj2p.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bystrzak niezalogowany
7 maja 2012r. o 16:50
Kammil napisał(a): "Donnie Darko"
Wymagający czasem nawet 5 krotnego obejrzenia.


Wystarczyło, że raz oberzałem i wszystko zrozumiałem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7932
#Kammil nieaktywny
7 maja 2012r. o 17:01
~bystrzak napisał(a):
Kammil napisał(a): "Donnie Darko"
Wymagający czasem nawet 5 krotnego obejrzenia.


Wystarczyło, że raz oberzałem i wszystko zrozumiałem :P

Wow! Jesteś super ;)


Dopisane 07.05.2012r. o godz. 17:01:

A Czak Norris to nawet nie zdążył włączyć PLAY, a już wiedział zakończenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza