Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

3467
#Unborn nieaktywny
7 maja 2012r. o 18:29
Donnie Darko, cóż rzeczywiście dobry film, ale czy nazwał bym go strasznie wymagającym filmem? na pewno wymaga więcej uwagi od typowych filmów dla pożeraczy chleba, na pewno też nie każdy wszystko zrozumie za pierwszym razem ale jak dla mnie poziomem jest to gdzieś pomiędzy Efektem Motyla a Mulholland Drive czy innym genialnymi filmami Lyncha. Tak czy inaczej również polecam. I rzeczywiście świetna rola Patricka, tym bardziej szkoda że jedna z ostatnich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
8 maja 2012r. o 23:59
szaryman napisał(a): Kolejny film... na podstawie książki Dana Millmana.


W.S.P.A.N.I.A.Ł.Y !

Teraz zdobędę książkę i ją przeczytam :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
9 maja 2012r. o 6:21
Obejrzałam "Siłę spokoju" i zgadzam się z Przedmówczynią :)
Oglądając scenę uliczną, widz jest przekonany (a może to tylko moje odczucie ?), że napastnicy zostaną w jakiś sposób obezwładnieni, ale to rozwiązanie, też mi się bardzo podoba:)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
9 maja 2012r. o 10:24
E napisał(a):
Oglądając scenę uliczną, widz jest przekonany (a może to tylko moje odczucie ?), że napastnicy zostaną w jakiś sposób obezwładnieni, ale to rozwiązanie, też mi się bardzo podoba:)



Kochana, oni zostali "załatwieni na cacy " ! Sami byli w lekkim szoku, jak Soc ich zawołał po zegarek i resztę rzeczy.

I wszystko odbyło się bez przemocy : )

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8501
#KoRn nieaktywny
9 maja 2012r. o 14:00
&feature=g-feat
:D wstrzajajacy :D


Dopisane 09.05.2012r. o godz. 13:57:

mialo byc wstrzasajacy :P


Dopisane 09.05.2012r. o godz. 14:00:

&feature=relmfu
:D

Zachwycony ponadczasowym pięknem strefy cienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
9 maja 2012r. o 15:20
magnum44 napisał(a): I wszystko odbyło się bez przemocy : )

Ja się delektuję takimi rozwiązaniami, gdzie intelekt zwycięża nad przemocą :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
9 maja 2012r. o 22:29
E napisał(a):
Ja się delektuję takimi rozwiązaniami, gdzie intelekt zwycięża nad przemocą :)


Też tak lubię :):)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2012r. o 22:41
A ja nie! :>



:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza