Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

6979
E
6 lutego 2016r. o 9:40
kajtek68 napisał(a): A scena "odebrania" brzdąca ... ;(

Wszystko dobre, co się dobrze kończy ;)


Dopisane 06.02.2016r. o godz. 09:33:

Poznajemy?
[img=1454747428_mcctt05.jpg]

"Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. Siwa jestem jak gołąbek. Wieku nie ukryję. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła"
W sobotę, 6 lutego, aktorka obchodzi już 101. urodziny!
Wszystkiego naj... :)


Dopisane 06.02.2016r. o godz. 09:40:

W zasadzie powinno być: rozpoznajemy? :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 10:15
SiEkiEra, motyka, piłka szklanka, fajna z CiEbiE kolEżanka! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
6 lutego 2016r. o 10:25
Tadam :D wygrał Pan..."Skarb" :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 10:29
< nadstawił prawy policzek >
:>

< nadstawił lewy policzek >
:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
6 lutego 2016r. o 10:32
W ramach uzupełnienia nagrody :D

~ napisał(a): < nadstawił prawy policzek >
:>

:*

~ napisał(a): < nadstawił lewy policzek >
:>

:*

...I poszła sobie :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 10:34
Tadam, wygrała Pani! :>

< nadstawił pyszczek >

:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 10:41
Thriller "Spotlight" Toma McCarthy'ego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
6 lutego 2016r. o 15:03
kajtek68 napisał(a): Jak uważasz mirko ?
Dostanie wreszcie Leonardo DiCaprio Oscara ?
W tym roku za "Zjawę".


i w Forum nominowana do Oscara "Zjawa" leci tylko na sali 7x7. Chciałem iść jak wielu do kina ale się nie da, taka polityka chyba odgórna, kina nie mają na to wpływu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza