Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

211
skorn
2 lutego 2016r. o 22:55
Gdyby istniała kategoria "film akcji" to tylko Mad Max. Nie wiem o co chodzi z ta komercją, tak jakby Marsjanin był jakims kinem offowym dla koneserów.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
2 lutego 2016r. o 22:58
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
3 lutego 2016r. o 10:21
Czytam literko, że nienawykła jesteś do oglądania brutalnych scen :*
I bardzo dobrze :)
Jak wspomnę sobie Teksas, piłę i mechanizm, to "Mechaniczna pomarańcza" niemalże jako kołysanka wygląda ;)

Jestem trochę rozczarowany grą i akcją w dziesiątym sezonie, mirko.
Bo o tym, że to nie kosmici, tylko ludzie ludziom zgotowali ten los, byłem jakoś wcześniej przekonany ;(

PS.
Obejrzałem bez zmrużenia oka i nadal nie jestem pewien, kto mówi prawdę, a kto kłamie.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
4 lutego 2016r. o 19:13
kajtek68 napisał(a): Czytam literko, że nienawykła jesteś do oglądania brutalnych scen :* I bardzo dobrze :)

Ani na ekranie, ani w życiu. I bardzo dobrze :*


Dopisane 04.02.2016r. o godz. 19:13:

Za to beksa jestem, oczywiście, tylko w czasie oglądania filmów :)
Może to kogoś zainteresuje :)
http://zalukaj.tv/zalukaj-film/23621/krol_zycia_2015_.html

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
4 lutego 2016r. o 20:42
kajtek68 napisał(a):
Jestem trochę rozczarowany grą i akcją w dziesiątym sezonie, mirko.
Bo o tym, że to nie kosmici, tylko ludzie ludziom zgotowali ten los, byłem jakoś wcześniej przekonany ;(


ale, że przy użyciu obcej technologii już nie :)
david wyluzowany gra, zmienił się od tamtych czasów jak i skinner, gillian gra wyśmienicie, palacz też się nie zmienił ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
5 lutego 2016r. o 10:05
Do wylewania łez polecam "Brzdąca" CC :*


Onegdaj dość poważnie zapoznałem się z teorią Ericha von Daenikena, mirko.
Nie przekonał mnie.
Ale masz rację.
Na grę Gillian nie mam prawa narzekać.


Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 lutego 2016r. o 11:10
~ napisał(a):
:>

Świetny! :>


Czasem i Tobie, chłopaczku, uda się polecić ciekawy film.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
5 lutego 2016r. o 11:26
Polecam trochę "coś" innego, kc :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza