Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

10114
#alter nieaktywny
11 lipca 2016r. o 21:16
~Do alter napisał(a): Dla mnie byłoby jeszcze piękniej gdyby to działo się w naszym Kościele Katolickim. To ostatnie to tylko taka dygresja.


W Kościele Katolickim również są takie świadectwa :)

A w filmie mowa jest o wspólnocie chrześcijańskiej, więc światopoglądowo nam bliskiej :)



Dopisane 11.07.2016r. o godz. 21:16:

"Cuda z nieba" są bowiem opowieścią o nadziei. To piękna, chwytająca za serce przypowieść o tym, że nawet w największych mrokach ludzkiego cierpienia można odnaleźć światło ogrzewające duszę, wskazujące wyjście. Owszem, film ma trochę odpustowy charakter, bazuje na prostych chwytach narracyjnych, które czasem przybierają postać nadprzyrodzonej interwencji. Częściej jednak wynikają z obecności drugiego człowieka i jego dobrej woli. W filmie pełno jest bezinteresownych i wrażliwych ludzi, którzy, bez szukania poklasku, sławy czy nawet słowa podziękowania, pomagają głównym bohaterom."Cuda z nieba" zamiast piętnować czy straszyć, starają się chwalić to, co najlepsze w chrześcijaństwie: wspólnotę, która pomaga, pociesza, z którą można dzielić radości i smutki. Całość ubrana została w typowy kostium niezależnego kina amerykańskiego"

:)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 lipca 2016r. o 21:22
a chwilowo mamy to... :D

&index=4&list=PLTi-nax_mRh4lOu1jYZC93795FIm5Pfjy

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
11 lipca 2016r. o 21:27

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
12 lipca 2016r. o 15:09
alter napisał(a): Wczoraj miałem okazję obejrzeć niezły western - "Niepokonana Jane" :)

http://www.cda.pl/video/78350224[img=1465895995_3ndp8dm.jpg]


dobry western, zasłużone 4/5 , fajnie kule latają po głośnikach w rozwałce chałupy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 lipca 2016r. o 17:29

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
12 lipca 2016r. o 18:00
alter napisał(a): I zdanie z filmu?

Chciałam zacytować to samo zdanie, ale widzę, że mnie ubiegłeś :)

mir.ko napisał(a): dobry western, zasłużone 4/5 , fajnie kule latają po głośnikach w rozwałce chałupy

Ja tam widziałam "opisaną" tragedię kobiety :(

skorn napisał(a): "Sędzia"

Ciekawie pokazana relacja ojca z synem :)


Dopisane 12.07.2016r. o godz. 18:00:

Od dziś w Forum "Iluzja 2" :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
12 lipca 2016r. o 20:43
E napisał(a):
mir.ko napisał(a): dobry western, zasłużone 4/5 , fajnie kule latają po głośnikach w rozwałce chałupy

Ja tam widziałam "opisaną" tragedię kobiety :(



przecież końcówka unieważniła największą tragedie, nie ma co smutkowac :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 lipca 2016r. o 21:00
może was zaskoczę ale szukam ''Rapa Nui''

ma ktoś ?

(donosiciel niech nie czyta ;) )

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza