Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~Ola niezalogowany
1 maja 2010r. o 19:30
to jak ten zaklad zarabia na siebie? 7 osob na produkcji? przeciez to smiechu warte...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3139
#hihot nieaktywny
1 maja 2010r. o 19:41
zakład dopiero się rozkręca jak juz pisałem rekrutacja potrwa do końca roku :]

pozdrawiam

"Żyjmy tak jakby jutra miało nie być"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 maja 2010r. o 8:31
...7 osób????....KAPITALNE!!!!!!!!! :D :D :D .....TO SIE NAZYWA STREFA EKONOMICZNA :D :D :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2010r. o 8:50
W strefie ekonomicznej nie zatrudniaja nierobow i obibokow. Dlatego jest to strefa ekonomiczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
118
#anonim_2453 nieaktywny
2 maja 2010r. o 9:01
za to zatrudniaja baranow co godza sie pracowac za glodowe pensje. te pensje sa tak niskie bo ludzie sie godza na takie traktowanie, nie mieli by pracownikow to szybko by dali po 1500 na lape a tak to dymaja naiwniakow ile wlezie. jak sam sie nei szanujesz to pracodawca tez cie nie bedzie szanowal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2010r. o 9:06
Tyle ich praca kosztuje, wiec tyle otrzymuja. Takie sa prawa ekonomii. Ja wycenilem moja prace n 8600 zl., i tyle dostaje.
Cenie moja wiedze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3139
#hihot nieaktywny
2 maja 2010r. o 9:11
i znowu tylko narzekanie :> jak widać że są osoby takie które chcą pracować nawet za niewielką pensje niż siedzieć w domu :>

"Żyjmy tak jakby jutra miało nie być"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2010r. o 9:39
hihot napisał(a): i znowu tylko narzekanie :> jak widać że są osoby takie które chcą pracować nawet za niewielką pensje niż siedzieć w domu :>


No i za rok będą pracować za 80% teraźniejszej marnej pensji.
We Francji zaczęli by palić samochody, w Danii był strajk jak chcieli zabronić pić piwa w pracy...
Polak dostanie jeszcze podwyżkę cen paliwa do 6 zł za litr.
Polak lubi być kopany w dup e
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.