Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~zy niezalogowany
2 maja 2010r. o 21:25
szkoda ze takie powiedzenie, ze dzentelmeni o piniadzach nie rozmawiaja, bo je po prostu maja nie obowiazuje dalej.
Takie wychwalanie jest kolego po prostu niesmaczne, pozatym zaden zaklad nie obejdzie sie bez zwyklych "roboli" wiec okaz choc troche szacunku innym, bez ktorych zaden zaklad niczego nie wyprodukuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2010r. o 21:53
Przeciez caly temat jest o pieniadzach. Piszecie o zarobkach, wiec o pieniadzach. Tez jestem robolem, bo pracuje u kogos, a ze chce podwyzki z 8600zl na 11000, to chyba n ie urazilem tym nikogo. Znam wartosc mojej wiedzy i pracy. Na tyle ja wyceniam, i za 8600 nie bede juz pracowal, tak jak inni nie chca pracowac za 800zl, gdyz wyceniaja swoja prace na wiecej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xy niezalogowany
2 maja 2010r. o 22:15
no i dobrze zwalniaj sie. Z dosaiadczenia z pracy z 3 firm produkcyjnych wiem ze nie ma ludzi niezastapionych, nawet majacych studia techniczne, CAD w maly paluszku, angielski czy niemiecki.
O to co robisz to tez zapewne nie jest zadne rocket science wiec na pewno szybko znajda chetnego na twoje miejscO czym my tu wogole dyskutujemy? Ludzie chca wiedziec kiedy ruszy produkcja z prawdizwego zadarzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2010r. o 22:28
Zgadzam sie. Tez twierdze, ze nie ma ludzi niezastapionych. Dziekuje za pozwolenie na zwolnienie. Z radoscia i przyjemnoscia powiadamiam Cie, ze juz znalazlem nowa prace. Pieniadze sa o wiele wieksze, gdyz nowy pracodawca potrafil docenic to co mu zaofiarowalem, dajac mi 15000 zl. Wedlug mnie to i tak zbyt malo, ale w tej chwili nic lepszego nie moge znalezc. A z Boleslawca nie chce wyjnezdzac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
2 maja 2010r. o 22:30
~ napisał(a): Zgadzam sie. Tez twierdze, ze nie ma ludzi niezastapionych. Dziekuje za pozwolenie na zwolnienie. Z radoscia i przyjemnoscia powiadamiam Cie, ze juz znalazlem nowa prace. Pieniadze sa o wiele wieksze, gdyz nowy pracodawca potrafil docenic to co mu zaofiarowalem, dajac mi 15000 zl. Wedlug mnie to i tak zbyt malo, ale w tej chwili nic lepszego nie moge znalezc. A z Boleslawca nie chce wyjnezdzac.


fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego..... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~r33 niezalogowany
2 maja 2010r. o 22:33
Też znam swoją wartość. Wyceniam się na 100.000 zł za miesiąc roboty.
Ale nikt mi nie chce tyle dać, więc p*erdole i nie pracuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
2 maja 2010r. o 22:35
~r33 napisał(a): Też znam swoją wartość. Wyceniam się na 100.000 zł za miesiąc roboty.
Ale nikt mi nie chce tyle dać, więc p*erdole i nie pracuję.


słuchaj, to przeprowadż się do Gryfowa. U nas 100k złociszy o dają na początek i jeszcze dziekują, ze robotę przyjmie. Jak ktoś głupi to tyra w Bolcu za 15k zł :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~r33 niezalogowany
2 maja 2010r. o 22:40
Gryfów może być :)
Ostatnio dostałem propozycję pracy w Złotopolicach ,ale za daleko więc zrezygnowałem. Nie było też w umowie gwarancji codziennej godzinnej siesty, więc powiedziałem gościowi nara... :)
A ta praca w Gryfowie to w tartaku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.