Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ooooo:) niezalogowany
27 listopada 2011r. o 19:50
ponoć słyszałam ze niedlugo plajta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2011r. o 20:22
to źle słyszałaś :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2011r. o 23:05
w tej firmie nigdy nie bedzie lepiej dla ludzi
nie po to firma powstala w polsce i w strefie ekonomicznej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ONNN niezalogowany
30 listopada 2011r. o 18:36
A ja mam inny problem zakochałem się w jednej dziewczynie z kadr i gdyby nie jej uśmiech każdego dnia, to bym pewnie już tam nie pracował. I jak jej to powiedzieć i czy ktoś wie czy jest wolna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2011r. o 12:30
~ONNN napisał(a): A ja mam inny problem zakochałem się w jednej dziewczynie z kadr i gdyby nie jej uśmiech każdego dnia, to bym pewnie już tam nie pracował. I jak jej to powiedzieć i czy ktoś wie czy jest wolna?


Fakt- dziewczyna jest rozbrajająca, ale zajęta :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2011r. o 16:15
taka młoda brunetka natalia? o tą chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madafaka niezalogowany
1 grudnia 2011r. o 16:56


Zmoderowano 07.12.2011 godz.18:41 - powód: Naruszenie prawa (Igi)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2011r. o 17:55
~madafaka napisał(a):
~ napisał(a): taka młoda brunetka natalia? o tą chodzi?




z tego co słyszałem tym komentarzem już są poinformowane odpowiednie służby także gratulacje !!!!

Zmoderowano 07.12.2011 godz.18:41 - powód: (Igi)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza