Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~Marta niezalogowany
20 grudnia 2012r. o 20:54
Dodam ze pracuje tam 8 lat, i po tylu latach, duzym doswiadczeniu w tym zakładzie zarabia sie 1100 to niezła sumka mając na utzrymaniu dom i rodzine.... masakryczne ale prawdziwe... 8 lat pracy a 6 zł na godz ....ZYGAM i oczywiscie chciałabym zaznaczyc ze chyba jako jedyny zakład nawet życzen nam Dyrekcja nie złozyła nie wspomne o jakims drobnym KARPIKOWYM na swieta, zabrali premie, dojazdy dojezdnym i zamiast postojowego wciskają BEZPŁATNE ...a wiec szukam nowej pracy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
20 grudnia 2012r. o 20:57
a wiec jest ktos z Badera kto moze porównac te dwie firmy... chodzi mi o płace, czy nie ma jak w baderze zabrane wszystko, i wciskane urlopy bezpłatne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 2:39
ja tam pracowalam i zarobki w porownaniu z badeem to luksus napoczatek daja ci 10 +2 zl za to ze jestses w pracy jak caly mc pracujesz to masz 12zl na godz w przeliczeniu ok 1600 a ludzie jak prcowali na wekendy wyciagali 1800-2000tys z jednym wyjatkiem ze tam sie czlowiek zacharowuje straszne tempo narzucaja a teraz jak jest to nie wiem musialby sie ktos wypowiedziec z obecnych pracownikow poxdrawiam i zycze powodzenia :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kariera baderowa zakończona niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 11:44
~Marta napisał(a): a wiec jest ktos z Badera kto moze porównac te dwie firmy... chodzi mi o płace, czy nie ma jak w baderze zabrane wszystko, i wciskane urlopy bezpłatne...

A co jakieś przyjęcia są do Guardiana, że tak wypytujesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 13:36
Niema przyjęć,ale zarobki mamy o wiele lepsze niż w Baderze,rzeczywiście wyzysk tam macie,za takie pieniądze tak sie męczyć :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byly pracwownik a teraz MON niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 16:42
Powiem tak zarobki mialem na czysto 1600zl wekendy mialem wolne,ale z praca to faktycznie bylo ciezko bo takie tempo bylo narzucone ze masakra po 8 godz stania i takim stresie ze juz nadjezdzaja nastepne czesci na tasmie to tylko ludzie mysleli zeby juz dzien sie skonczyl naprawde te osoby co pracowaly lub pracuja moga potwierdzic i do tego kierownik bartek do wszystkiego sie dopierd....ze juz mialo sie ochoty wysjc i nie wrucic duzo osob widzialem osoby tam placzace przez presje jaka tam jest co z tego ze zarobki lepsze jak psychicznie i fizycznie wojsko to przy tym PIKUS!!!!!! ale wkoncu mam najlepsza prace jaka moze byc dla przecietnego Kowalskiego czyli MON.Na czysto 2500zl i nie narobi sie a zarobi jak to Kiepski gadal.nie wyobrazam sobie teraz innej pracy niz MON.Ale jest 1 minus ze trzeba dostac sie do szkolki zeby awansowac na wyzszy stopien niz szeregowy bo jezeli nie to 12 lat i kop w tylek i zeroooo emerytury!! ale trzeba dobze myslec zeby dostac stala umowe i wyzszy stopien np wyjazd na misje i szkolka...........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 17:59
Pracownik MONu, gdy wybuchnie wojna będzie walczył za kierownika Bartka i za pracowników Badera, aby była niepodległość i można było pracować w Baderze u kierownika Bartka :)
Wiesz co, jak wybuchnie wojna to nie strzelaj tylko wywieś białą flagę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marqiuta niezalogowany
26 grudnia 2012r. o 16:17
~J napisał(a): Niema przyjęć,ale zarobki mamy o wiele lepsze niż w Baderze,rzeczywiście wyzysk tam macie,za takie pieniądze tak sie męczyć :/


No własnie dowiedziałam sie ze w styczniu beda zatrudiac w guardian... złozyłam podanie i cv , zobaczymy.... spróbowac mozna !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza