Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~Evik niezalogowany
24 października 2012r. o 9:01
~ napisał(a): no proszę jaki mądry się znalazł.
z tego co się zdążyłam dowiedzieć to te podania z portierni na 80% od razu są wyrzucane nawet bez czytania (w zalezności od humoru osoby odbierającej je) a na maila jest większa szansa nawet przejrzenia twojego podania przed usunięciem.


Nie sądzę,aby tak było............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6597
#jola28 nieaktywny
24 października 2012r. o 13:55
Ja już pracowałam tam i nie mam zamiaru więcej tam pracować bo ten zakład to jakaś porażka na sam początek pracy niema żadnego szkolenia czy przyuczenia o drazu rzucają cie na głęboką wodę a jak się nie wyrabiasz i cie zobaczy ten pajac mały z biura to się czepia jakbyś pracował tam ileś lat, ciekawy czy byłby ta mądry cwaniak jakby postał sobie przez 8 godz.przy skinie czy by nadal się mądrzył sie krasnal poryty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
14 listopada 2012r. o 16:59
~I AM napisał(a): W mieście powstanie wkrótce nowa fabryka amerykańskiego koncernu Guardian.



Amerykański koncern motoryzacyjny zdecydował o budowie w Bolesławcu swojej drugiej fabryki. Szczegóły zostaną ujawnione podczas dzisiejszego spotkania z władzami firmy.



Radio Wrocław dowiedziało się, że ma to być inwestycja o wartości 150 milionów złotych.



http://www.prw.pl/articles/view/25558/nowe-miejsca-pracy-w-boleslawcu

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biuro ? wychowaliścię się w oborze ?? niezalogowany
16 listopada 2012r. o 6:48
Produkcja dziękuje "biurowcom" za te ochłapy co nam zostawili, a sami schowaliście w mini Kantynie Owoce, ciasto itp. Które i tak poszło do śmieci a sami jak wygłodniałe, nienażarte psy rzuciliście się na obiad od Amerykanów, bo przecież mało zarabiacie, macie tak ciężka prace, że lepiej wyrzucić niż podarować ! Wstydźcie się !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~az niezalogowany
16 listopada 2012r. o 9:17
To nie tylko u was tak biuro się rzuca na jedzenie u sąsiada przez drogę jest tak samo,co zostanie pakują do pojemników.Niestety mało się zarabia w biurach,a dla produkcji zostały okruchy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
20 grudnia 2012r. o 19:45
Witam, wszystkich pracujących w Guardian... mam pytanie jak tam jest ...czytam recenzje ze zle lub cakiem dobrze...czy pracuje tam ktos z badera kto moze porównac te dwa zaklady, gdzie lepiej?? ...chodzi mi o zarobki..i ten wyzysk co na Mostowej czy tez tam jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~?? niezalogowany
20 grudnia 2012r. o 20:14
~Marta napisał(a): Witam, wszystkich pracujących w Guardian... mam pytanie jak tam jest ...czytam recenzje ze zle lub cakiem dobrze...czy pracuje tam ktos z badera kto moze porównac te dwa zaklady, gdzie lepiej?? ...chodzi mi o zarobki..i ten wyzysk co na Mostowej czy tez tam jest?




A o jaki wyzysk ci chodzi na mostowej co masz na mysli o baderze ze tak gadasz napisz dokladnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marqiuta niezalogowany
20 grudnia 2012r. o 20:47
sama nazwa wskazuje !!! jesteśmy tam dojeni i okradani na kazdym kroku... minimum zarabiamy 1120 a jak w guardianie na początku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza