Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
8 stycznia 2013r. o 14:08
A Ja w przeciwieństwie do wszystkich gorąco pozdrawiam Bartka K.:) Madzia:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~patriota niezalogowany
8 stycznia 2013r. o 16:47
~byly pracwownik a teraz MON napisał(a): Powiem tak zarobki mialem na czysto 1600zl wekendy mialem wolne,ale z praca to faktycznie bylo ciezko bo takie tempo bylo narzucone ze masakra po 8 godz stania i takim stresie ze juz nadjezdzaja nastepne czesci na tasmie to tylko ludzie mysleli zeby juz dzien sie skonczyl naprawde te osoby co pracowaly lub pracuja moga potwierdzic i do tego kierownik bartek do wszystkiego sie dopierd....ze juz mialo sie ochoty wysjc i nie wrucic duzo osob widzialem osoby tam placzace przez presje jaka tam jest co z tego ze zarobki lepsze jak psychicznie i fizycznie wojsko to przy tym PIKUS!!!!!! ale wkoncu mam najlepsza prace jaka moze byc dla przecietnego Kowalskiego czyli MON.Na czysto 2500zl i nie narobi sie a zarobi jak to Kiepski gadal.nie wyobrazam sobie teraz innej pracy niz MON.Ale jest 1 minus ze trzeba dostac sie do szkolki zeby awansowac na wyzszy stopien niz szeregowy bo jezeli nie to 12 lat i kop w tylek i zeroooo emerytury!! ale trzeba dobze myslec zeby dostac stala umowe i wyzszy stopien np wyjazd na misje i szkolka...........


widzisz chłopcze. Taki teraz trend wśród pokolenia. Mało robić dużo zarabiać. Wojsko to nie praca to służba dla ojczyzny. Z takim podejściem jak Twoje to daleko nie zajedziesz i oby nie okazało się, że pracujemy w jednej jednostce, bo poczujesz rekę sprawiedliwości. Żeby być żołnierzem trzeba myśleć a "Twojemu pokoleniu" myslenie boli. Chciałbyś brać trzy tysiaczki za friko a wiedzy i doświadczenia żadnego. Takich jak Ty MON szybko ustawi w szeregu. A GUARDIAN fabryka jak każda. Kierownik nie jest od tego żeby klepac po plecach i podawac browarka tylko od tego żeby wymagac. Twoim zdaniem jak ktoś wymaga to wróg? To co Ty robisz w MONie???? Tam wszystko na rozkaz a nie prośbę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
8 stycznia 2013r. o 16:56
a czy są przyjęcia do Guardiana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ty zaj...patrioto niezalogowany
8 stycznia 2013r. o 18:22
~patriota napisał(a): widzisz chłopcze. Taki teraz trend wśród pokolenia. Mało robić dużo zarabiać. Wojsko to nie praca to służba dla ojczyzny. Z takim podejściem jak Twoje to daleko nie zajedziesz i oby nie okazało się, że pracujemy w jednej jednostce, bo poczujesz rekę sprawiedliwości. Żeby być żołnierzem trzeba myśleć a "Twojemu pokoleniu" myslenie boli. Chciałbyś brać trzy tysiaczki za friko a wiedzy i doświadczenia żadnego. Takich jak Ty MON szybko ustawi w szeregu. A GUARDIAN fabryka jak każda. Kierownik nie jest od tego żeby klepac po plecach i podawac browarka tylko od tego żeby wymagac. Twoim zdaniem jak ktoś wymaga to wróg? To co Ty robisz w MONie???? Tam wszystko na rozkaz a nie prośbę.


To normalne ze taki trend jak ty to nazywasz ze malo robic duzo zarabiac,a co wtym dziwnego az tak masz(...) a wiesz ze w niemcczech jest tak wlasnie ze ludzie sa dobze traktowani w fabrykach i innnych pracach po ludzku czyli dobra praca dobra placa!! a tutaj co masz?!! za 1100zl zapierda.. za 4 os takie normy a w niemczech normalne normy i zarobki godne zycia nie tak jak unas na wegetacje.Widoznie nie pracowales w cywilu i dlatego taki pyskaty jestes i glupio cwaniaka swirujesz! grozisz mi jakas reka sprawiedliwosci??!!! to ty lepiej sie pilnoj na slowa? a moze wywyzszasz sie stopniem i w jednostce udajesz przywodce patriotow?? jakby kazdy byl patriota wiedzac i miec mozliwosc dobrej pracy i za dobre warunki i place to by nie wyjezzdzalo coraz wiecej mlodych ludzi za granice.Mi niepasowala praca to zmienilem i dostalem sie tam gdzie w miare powtarzam wmiare dobre zarobki jak na nasza biedna Polske i dlatego zostalem i nie wyjechalem.A ciekawe jakie z ciebie jest pokolenie ze mlode pokolenie nazywasz ze myslenie boli.Jakby tak bylo to bym do wojska bym sie niedostal jak i inni mlode niemyslace pokolenie.Takze uwazaj na slowa co piszesz do mlodego pokolenia bo my myslimy i to aktywnie.

Zmoderowano 08.01.2013 godz.19:50 - powód: złośliwości i korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~patriota niezalogowany
8 stycznia 2013r. o 20:25
haaa :) Zabolało? Coo???? Jak Ci tak dobrze w Niemczech to czemu się tam nie przeprowadzisz??? Widzisz chłopaczku. Bo tam płacą za umiejetności a u nas za frekwencje. Ot co :P A do mojego stopnia nigdy nie dojdziesz. za malutki jesteś i Toje słownictwo świadczy o Twoim zasobie słów:D BACZNOŚĆ !! !! !! PANIE SZEREGOWY Z OFICEREM ROZMAWIASZ :P

Zmoderowano 09.01.2013 godz.20:34 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~siersciuch szeregowy niezalogowany
8 stycznia 2013r. o 20:37
Teraz jetsem przekonany ze wogule tak naprawde nie pracujesz w Monie a robisz gdzies w cywilu i w..... cie to ze masz juz swoje latka i niebiora takich niepotrzebnych jak ty patriotow haha,w......cie to ze zarabiasz minimalna krajowa a tacy jak "mlode pokolenie"dostaja prace w Monie i robia dobra robote za w miare dobre pieniadze i to cie boli wiem wiem zalujesz teraz ze nie zostales w Woju a teraz musisz do 67 biedna emeryture wytyrac.Boli boli bardzo wiem ze ciezko zdzierzyc ze taki mlody siersciuch szeregowy na start ma 2500 netto plus dodatki.Takze ja skonczylem z toba pisac i dac sobie spokoj bo to nie moj poziom,ja rano musze wstac a w pracy kilka godz pobiegac na sali zjesc slonecznik z szeregiem przy stole i do domu dobre nie?? boli boli wiem wiem......AVE

Zmoderowano 09.01.2013 godz.20:35 - powód: korekta cytowania (sentinel)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bombowiec niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 0:19
Służ tam dobrze bo nie wiadomo kiedy sielanka się skończy. Wcale nie jest powiedziane że dozyjesz tam do emerytury. 67 czeka z takim podejściem. Co do Niemiec i roboty w cywilu w polsce przyznam ci rację, jest jak piszesz. Nic dziwnego że się narzeka. Rodowity Niemiec pracuje sobie tam na luzie i godnie zarabia, nie to co tutaj. Patriota niby stare myślące pokolenie ale chyba pod hełmofonem jednak pusto, albo ów hełmofon utrudnia znacząco myślenie.

Zmoderowano 09.01.2013 godz.20:36 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~martyna niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 14:53
Nowe osoby zostaly juz przyjete.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza