Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
7 października 2015r. o 12:09
Słyszeliście o pracy tam tylko w weekendy. Myślicie ze się opłaca? Wiecie cos?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zajc niezalogowany
15 października 2015r. o 12:59
a jak z zarobkami.....najnizsza krajowa czy troszke lepiej??pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2015r. o 13:46
Kolega wczoraj był na rozmowie z Tomkiem Chmi.Lewskim to prawdziwy pjac powiedział że magazynier zarabia 1600zł.i to jest dobrze płatna robota ALE GAMOŃ. Guardian ogłasza się w Muzycznym Radiu że są przyjęcia do tego syfu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Logistyk niezalogowany
15 października 2015r. o 19:38
~ napisał(a): Kolega wczoraj był na rozmowie z Tomkiem Chmi.Lewskim to prawdziwy pjac powiedział że magazynier zarabia 1600zł.i to jest dobrze płatna robota ALE GAMOŃ. Guardian ogłasza się w Muzycznym Radiu że są przyjęcia do tego syfu.


Co za bzdury. Pracuje w SRG od miesiąca. Od 14 października miałem umowę, za połowę miesiąca, z dwoma pracującymi sobotami dostałem ok. 1500 zł wypłaty. Pracuję na wysyłce więc nie jest lekko, dużo rzeczy trzeba ogarnąć ale dobry zarobek mnie motywuje. A co do Tomasza Chm. który jest moim kierownikiem, to naprawde w porządku gość, dba o swoich ludzi i dobrze się z nim dogaduje. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~$$$$ niezalogowany
15 października 2015r. o 21:20
1500 złotych za dwa tygodnie +dwie soboty? Jaja to sobie rób ale nie na forum o pracy. Pracowałem tam i znam też dużo osób które tam pracują także nie opowiadaj bzdur. Jest lipa i tyle. Pewnie jesteś z nagonki dlatego tak piszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2015r. o 22:08
Od 14 pazdziernika mial umowe.Czyli od srody
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2015r. o 22:10
A czy ktos z Was ma do czynienia albo wie co sie dzieje w dziale DUR (dzial utrzymania ruchu). Co chwile tam kogos potrzebuja. Jak tam jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
16 października 2015r. o 5:11
UR jest ok ale jest podzielone , samobójcy są na lakierni reszta utrzymuje ruch w reszcie zakładu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.