Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~logistyk niezalogowany
17 października 2015r. o 7:03
ja już trochę pracuję tam i warto dopisać że to dzięki niemu mamy tą wyższa stawkę bo nikt nigdy o nas nie walczył. Dlatego też myśle że nie odejdzie i my musimy się o to postarać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracownik 512 niezalogowany
17 października 2015r. o 9:58
Nie polecam SV Natalii, bezczelna Pani, nie wywiązuje się z danych umów, a awanse daje z kapelusza nawet ludziom bez wykształcenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolo niezalogowany
17 października 2015r. o 14:44
Ten zakład to wielka pomyłka. Tu naprawdę trzeba być dupowłazem i mieć wy krec .... jak ci co juz awansowali8

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wencel niezalogowany
17 października 2015r. o 20:28
a mam pytanko jakie są średnia na godzine ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2015r. o 20:39
~wencel napisał(a): a mam pytanko jakie są średnia na godzine ?


To zależy od stanowiska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kami niezalogowany
18 października 2015r. o 0:25
http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=100219&strona=last
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Logistyk niezalogowany
18 października 2015r. o 2:18
~kami napisał(a): http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=100219&strona=last


Co ma oznaczać ten link na forum o pracy w Guardianie?
Chcesz się pożalić innym forumowiczom czy o co chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wencel niezalogowany
18 października 2015r. o 9:44
ja wiem ze stawka zalezy od stanowiska,,ale tak mniej więcej od ilu do ilu mozna dostać za godz,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza