Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~www niezalogowany
16 października 2015r. o 11:29
wiadomo w kazdej pracy są i beda ludzie którym sie cos nie podoba...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 11:49
Witam pracuje w SRG ,praca spoko .pieniądze też ,przywrucili palenie na przerwie ,oraz inne dogogne warunki nam przedstawiła firma ,jest ciepło czysto ,a pracować trzeba zeby mieć pieniążka na życie ,a komu sie nie chce pracować nich dalej biede klepie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ww niezalogowany
16 października 2015r. o 13:14
a jest jakaś różnica na zatrudnieniu na podfirmie a guardianem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 15:43
~Logistyk napisał(a):
~ napisał(a): Kolega wczoraj był na rozmowie z Tomkiem Chmi.Lewskim to prawdziwy pjac powiedział że magazynier zarabia 1600zł.i to jest dobrze płatna robota ALE GAMOŃ. Guardian ogłasza się w Muzycznym Radiu że są przyjęcia do tego syfu.


Co za bzdury. Pracuje w SRG od miesiąca. Od 14 października miałem umowę, za połowę miesiąca, z dwoma pracującymi sobotami dostałem ok. 1500 zł wypłaty. Pracuję na wysyłce więc nie jest lekko, dużo rzeczy trzeba ogarnąć ale dobry zarobek mnie motywuje. A co do Tomasza Chm. który jest moim kierownikiem, to naprawde w porządku gość, dba o swoich ludzi i dobrze się z nim dogaduje. Pozdrawiam
Chmielewskiemu w tyłek włazisz i kapujesz jak on to wy macie dobrze.I TAKA JEST PRAWDA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Logistyk niezalogowany
16 października 2015r. o 17:59
~ napisał(a):
~Logistyk napisał(a):
~ napisał(a): Kolega wczoraj był na rozmowie z Tomkiem Chmi.Lewskim to prawdziwy pjac powiedział że magazynier zarabia 1600zł.i to jest dobrze płatna robota ALE GAMOŃ. Guardian ogłasza się w Muzycznym Radiu że są przyjęcia do tego syfu.


Co za bzdury. Pracuje w SRG od miesiąca. Od 14 października miałem umowę, za połowę miesiąca, z dwoma pracującymi sobotami dostałem ok. 1500 zł wypłaty. Pracuję na wysyłce więc nie jest lekko, dużo rzeczy trzeba ogarnąć ale dobry zarobek mnie motywuje. A co do Tomasza Chm. który jest moim kierownikiem, to naprawde w porządku gość, dba o swoich ludzi i dobrze się z nim dogaduje. Pozdrawiam
Chmielewskiemu w tyłek włazisz i kapujesz jak on to wy macie dobrze.I TAKA JEST PRAWDA


Haha ktoś tu chyba ma ból dupy :D Ciekawe czy czasem nie jakieś zwierze z produkcji? A tak na marginesie Tomek już nie jest kierownikiem logistyki, od wczoraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~logistyk niezalogowany
17 października 2015r. o 5:50
do wiadomości wszystkich Tomek wciąż jest Naszym Kiierownikiem a już my się o to postaramy żeby z nami został, na tą chwilę nie było lepszej osoby na tym stołku.Prędzej łysy wyleci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Logistyk niezalogowany
17 października 2015r. o 6:42
~logistyk napisał(a): do wiadomości wszystkich Tomek wciąż jest Naszym Kiierownikiem a już my się o to postaramy żeby z nami został, na tą chwilę nie było lepszej osoby na tym stołku.Prędzej łysy wyleci.


Zgadzam się z tym, chociaż pracuje dosyć krótko. Niestety posiadam inne informacje, które być może są nie prawdziwe. A Łysego pogoniłbym z tego zakładu jak najszybciej!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Logistyk niezalogowany
17 października 2015r. o 6:44
~ww napisał(a): a jest jakaś różnica na zatrudnieniu na podfirmie a guardianem?

Tak. Nie wiem jak jest na produkcji, ale na stanowisku magazyniera masz o złotówke wyższą stawkę godzinową i sto albo dwieście więcej premii, z tego co mi wiadomo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.