Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 10:32
~tefa napisał(a): Idź do trenkwaldera, robota w guardianie od ręki i zarobisz więcej jak w tym gównianym formelu, do tego zawsze opcja awansu na technika czy coś tam.



Zalerzy mi gdzie kolwiek sie dostac.
Nie znam tej firmy . Nie wiem jak jest .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiolka niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 12:17
No dobrze ktos powiedzial wyzej...zalatwiaj przez agencje trenkwalder bo najszybciej i fajne babki pracuja to doradza i pomoga
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 12:46
~Wiolka napisał(a): No dobrze ktos powiedzial wyzej...zalatwiaj przez agencje trenkwalder bo najszybciej i fajne babki pracuja to doradza i pomoga


moze wiolka pogadamy na gg?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiolka niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 21:12
nie mam gg :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tefa niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 22:49
Trenkwalder na piaskowej, wchodzisz tam gdzie pralnia, ale od podwórka. Wszystko załatwiasz od ręki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 16:18
~tefa napisał(a): Trenkwalder na piaskowej, wchodzisz tam gdzie pralnia, ale od podwórka. Wszystko załatwiasz od ręki.


Spoko . nie dostalem sie do formela .
Powiedzie mi czy mozna po bolcu pozanoic cv czy tylko przez agnecje?

1 raz mam przez agencje szukale i dzownli co miesiac z ruznych ch firm i na tym sie skonczylo . Teraz chce osobicie poznacnosic tam gdzie nie bylem.
jakie firmy sa w bolcu na strefie?

Ogólnie szukam cos na produkcji lub ewentualnie pakowacz.
Moze ktos pomoze? podam po czasie swoj e-mail
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tefa niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 16:30
Sprawdzałeś Trenkwalder? Mam pewne info, że tam potrzeba pracowników do Guardiana. A Formel to w skrócie jeden wielki syf i rotacja pracowników co tydzień. Ja w sierpniu poszedłem przez Trenkwalder, po 2 miesiacach dostałem umowę z Guardiana na 3 lata i awans, także da się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ogłoszenie z bolec info. poczytaj sob niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 16:31
Pilnie potrzebuję do pracy w Bolesławcu 10 osób przy pakowaniu artykułów reklamowych.Umowa o pracę (odprowadzany składki na ubezpieczenie społeczne ZUS, zaliczka na podatek, prawo do płatnego urlopu...). Praca na 2 zmiany 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00, wolne weekendy (praca w 1 sobotę tylko dla chętnych), wynagrodzenie zagwarantowane umową wypłacane zawsze na czas. Osoby, które sprawdzą się w pracy mają szansę na długą współpracę.
Wymagana jest sprawność manualna dłoni, trzeba operować małymi elementami. Zapraszam osoby w każdym wieku (pełnoletnie).
Zapraszam do składania CV na adres:

[email protected]

Odzwonię na każde zgłoszenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu