Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~Maxs niezalogowany
20 kwietnia 2016r. o 8:55
Witam ja juz tam pracuje ponad pol roku jest dobrze trzeba sobie tylko wyczuc sytuacje kiedy pracowac a kiedy sciemniac .przyjmuja duzo z Ukrainy ,jak idziesz przez hale to tylko slyszysz ukraine ,ale jest spoko ,ja juz na firmie jestem ,nie jest zle ,przeslij mi CV bende zadowolony i ty tez
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Norbert niezalogowany
20 kwietnia 2016r. o 12:15
~Maxs napisał(a): Witam ja juz tam pracuje ponad pol roku jest dobrze trzeba sobie tylko wyczuc sytuacje kiedy pracowac a kiedy sciemniac .przyjmuja duzo z Ukrainy ,jak idziesz przez hale to tylko slyszysz ukraine ,ale jest spoko ,ja juz na firmie jestem ,nie jest zle ,przeslij mi CV bende zadowolony i ty tez


Zgarniesz 500 zł :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2016r. o 19:38
Nie wiecie czy ktoś pracuje z lwowka sl.? Potrzebowal bym sie z kim dogadac w razie w na dojazdy .
Podobno jakas firma onszyko z bolca wozi ludzi do badera a to jest nie daleko nie wiedzie ile bierze na miesiac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smiechu warci nieudacznicy i ofermy mias niezalogowany
20 kwietnia 2016r. o 23:00
co za ludzie w tym kraju zostali, zero szacunku do siebie, tylko znacie się na donosicielstwie plotkach i chwaleniu się ze macie prace ale ze praca za niewolnictwo to już nie mowi się ... margines

lecie lecie na guardiana , badera, appla

to a wasze osiągnięcia zyciowe hahhahahaha załośni ludzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nasturcja niezalogowany
21 kwietnia 2016r. o 6:50
a Ty czym możesz sie pochwalic mądraliński?jaki kraj takie warunki pracy,niestety...ktoś to prawo stanowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiolka niezalogowany
21 kwietnia 2016r. o 8:37
Ty .....a ty od czego zaczynales jak wogole?ministrem byles od razu? mlodzi ludzie min.na studia dorabiaja zeby rodzicow nie obciazac. Szacun wielki ze pomimo ciezkiej pracy pracuja i studiuja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 12:09
Mialem rozmowe z firma formel d przez agencje ransad.
na koniec wzila dane i tel i do mnie dajej czeka? ta agencja przezwoni czy sie dostales czy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tefa niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 0:07
Idź do trenkwaldera, robota w guardianie od ręki i zarobisz więcej jak w tym gównianym formelu, do tego zawsze opcja awansu na technika czy coś tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza