Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

5895
#dTH nieaktywny
4 lutego 2011r. o 22:28
~AHA napisał(a):
~były... napisał(a): Piękna Kobieta i fajna dziewczyna.....szkoda ze juz mnie tam nie ma bo zawsze dawała mi pozytywną energie na wejściu do pracy. :D

A to może coś więcej o niej? Imię czy nazwisko może?


gosh, ludzie nie macie o czym gadac, tylko o tym ze laska siedzi jako asystentka/sekretarka?
btw, w innych dzialach tez pracuja fajne dziewczyny i nie tylko w guardidanie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mała niezalogowany
7 lutego 2011r. o 16:02
a ktoś mi coś powie o zmianach na jakich się tam pracuje? czy tam są trzy zmiany? czy się pracuje w sobotę? napiszcie coś proszę bo złożyłam tam podanie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2011r. o 16:46
~mała napisał(a): a ktoś mi coś powie o zmianach na jakich się tam pracuje? czy tam są trzy zmiany? czy się pracuje w sobotę? napiszcie coś proszę bo złożyłam tam podanie ;)


Szybko się dowiedz bo jutro zadzwonią :] .
Życzę żeby się odezwali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~v niezalogowany
7 lutego 2011r. o 17:21
Może jeszcze nie zadzwonili :]
Są trzy zmiany od 8 do 16 , od 16 do 24 i od 24 do 8 rano :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5018
#katarzis1978 nieaktywny
7 lutego 2011r. o 21:38
Guardian niby taki zły ale za to jaki popularny :P Cały czas o nim piszą. Nieważne jak -ważne żeby pisali :D

katarzis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2011r. o 23:18
Pewnie ,że piszą ,gdzieś trzeba ,Hoerbigera temat już zamknęli :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2011r. o 23:38
~v napisał(a): Może jeszcze nie zadzwonili :]
Są trz
y zmiany od 8 do 16 , od 16 do 24 i od 24 do 8 rano :)

juz bardziej chorych godzi nie mogli ustalic?! Ludzie przeciez to meczarnia pracowac w takim systemie. Jeszcze 1i2 zmiana ujda ale ta nocka od 24 do 8 normalnie tragedia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3933
#claryssa nieaktywny
8 lutego 2011r. o 0:01
E tam ja to chciałabym tak pracować .Najgorszy koszmar u mnie to jest pierwsza zmiana ,jak muszę zrywać się z łóżka o 4.30 :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.