Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
30 maja 2011r. o 15:43
a jak sie pracuje na lakierni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
30 maja 2011r. o 17:18
byłam na 2 rozmowach i powiedzieli że zadzwonią za tydzień i nie zadzwonili. bardzo zalezy mi na pracy i byłabym dobrym pracownikiem. a oni robia sobie jaja z ludzi... nie mam kasy a wypad na 2 rozmowy kosztował mnie 25 zł. dajcie ludziom zarabiać a nie bawicie się!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~L.V. niezalogowany
30 maja 2011r. o 17:44
~x napisał(a): byłam na 2 rozmowach i powiedzieli że zadzwonią za tydzień i nie zadzwonili. bardzo zalezy mi na pracy i byłabym dobrym pracownikiem. a oni robia sobie jaja z ludzi... nie mam kasy a wypad na 2 rozmowy kosztował mnie 25 zł. dajcie ludziom zarabiać a nie bawicie się!!!


Wierzę Ci, i nie wątpię w Twoje chęci ,oraz zaangażowanie.Jestem na szczęście już byłym pracownikiem tej firmy,jeżeli miałbym ci cokolwiek szczerze doradzić skup się od teraz na poszukiwaniu innego pracodawcy może Wykroty?Guardian to wyzwanie dla naprawdę Tych którzy posiadają nerwy ze stali nie warto się spalać w tej firmie :> :> Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 maja 2011r. o 18:29
a pracuje lub pracował ktos na lakierni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~L.V. niezalogowany
30 maja 2011r. o 18:42
~ napisał(a): a pracuje lub pracował ktos na lakierni?


Wielu pracuje i pewnie w przyszłości wielu będzie tam pracowało :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe_black niezalogowany
30 maja 2011r. o 19:47
ludzie dajce sobie spokoj z ta robota 1600 -oplaty benzyna jedzenie kredyt 200zl i po pieniądzach .
ja pracuje juz w niemczech -znalazłem prace przez eures
i mam więcej niz kierownik..........
a ten smieszny plastyk z zoltyki kropkami mi w tym pomógł
:P :P
drodzy hiszpanie mam was w.......... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe_black niezalogowany
30 maja 2011r. o 19:47
ludzie dajce sobie spokoj z ta robota 1600 -oplaty benzyna jedzenie kredyt 200zl i po pieniądzach .
ja pracuje juz w niemczech -znalazłem prace przez eures
i mam więcej niz kierownik..........
a ten smieszny plastyk z zoltyki kropkami mi w tym pomógł
:P :P
drodzy hiszpanie mam was w.......... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 maja 2011r. o 19:49
Jaki plastik z zoltymi krpkami ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza