Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
30 maja 2011r. o 19:50
.....
a ten smieszny plastyk z zoltyki kropkami mi w tym pomógł
:P :P




Co Ci pomogło ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~L.V. niezalogowany
30 maja 2011r. o 20:16
~joe_black napisał(a): ludzie dajce sobie spokoj z ta robota 1600 -oplaty benzyna jedzenie kredyt 200zl i po pieniądzach .
ja pracuje juz w niemczech -znalazłem prace przez eures
i mam więcej niz kierownik..........
a ten smieszny plastyk z zoltyki kropkami mi w tym pomógł
:P :P
drodzy hiszpanie mam was w.......... !!


1600zł kolego to miałeś na produkcji,logistycy i inżynierowie mają trochę inne uposażenie z całym szacunkiem :> P.S.Powodzenia na wyspach też tam byłem i pewnie dłużej niż Ty kolego :> Wiem też ,że nie jest to bułka z masłem ,wyspy już dawno się skończyły :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
30 maja 2011r. o 21:08
~L.V. napisał(a):
~joe_black napisał(a):
ja pracuje juz w niemczech -znalazłem prace przez eures
i mam więcej niz kierownik..........


.Powodzenia na wyspach też tam byłem i pewnie dłużej niż Ty kolego :> Wiem też ,że nie jest to bułka z masłem ,wyspy już dawno się skończyły :>


a to niemcy sa już na wyspach? no kurcze, człowiek w domu siedzi, to nawet nie zauważa jak się świat zmienia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2708
#Anonim2708 nieaktywny
30 maja 2011r. o 21:30
mała MI .. to było THE BEST
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
30 maja 2011r. o 21:36
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wyspy_Niemiec

tutaj są wypisane Niemieckie wyspy!!! To chyba tam do pracy jedzie

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
30 maja 2011r. o 21:42
eeeee...no takie wyspy to nawet polska ma :D ale jakby nie było odkąd pamiętam, to niemcy na kontynencie są :D

a tak poza tym, to przydałaby się bartusiu odrobina poczucia humoru :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 maja 2011r. o 21:47
mała Mi napisał(a): eeeee...no takie wyspy to nawet polska ma :D ale jakby nie było odkąd pamiętam, to niemcy na kontynencie są :D

a tak poza tym, to przydałaby się bartusiu odrobina poczucia humoru :D
i za to cię kocham mała mi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
30 maja 2011r. o 22:05
przedstaw się włóczykiju, żebym wiedziała gdzie mam ulokowac swoje uczucia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu