Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Bowe Elektrik

~klucz-nick niezalogowany
19 lutego 2015r. o 10:11
ludzie przestańcie pracować za 1600 brutto,to się musi skończyć,zapraszam na wybory prezydenckie ja głosuję na Pawła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~shake niezalogowany
19 lutego 2015r. o 10:17
"NIEBAWEM" będzie lepiej.... jak zrobi Pani akord. Czekamy na nowych klientów...To zlecenie zostało "ZMASAKROWANE"....Nie otwierać okien bo nagrzewnice chodzą...Uzgodnię to tylko z Panią Wioletą....ktoś to kojarzy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
19 lutego 2015r. o 11:40
kiedyś tam byłem na rozmowie , wspaniałe przeżycie...nasłuchałem sie tyle o wiązkach i jakosci kabelków ze do dziś mam dosyć :D a kobiety przy pracy wyglądają jak za prl-u :D oczekiwania finansowe kończą sie na pułapie 1600brutto i ani grosza :D wychodząc stwierdziłem ze tylko zmarnowałem czas :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zainteresowani niezalogowany
24 lutego 2015r. o 10:12
Witajcie byliśmy jakiś czas temu na rozmowie o pracę na magazyn.

Ktoś coś wie?

Proponowali 1200zł netto....

Pracował ktoś tam może ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sylwia niezalogowany
24 lutego 2015r. o 11:36
Ja też tam pracowałam, studiując jednocześnie zaocznie. 3 miesiące wytrzymałam, ale jak zaczęto na mnie skakać w biurze zwłaszcza, bo jest tam i tak, że jedne d... wyżej noszą to wyszłam, przy szefostwie powiedziałam co myśle o tym co tam się dzieje, wstałam i wyszłam i nie wróciłam. Generalnie żadnej pracy nie można się wstydzić, owszem, wstydzić się można, ale tylko za ludzi z którymi się pracuje. Banda degeneratów, włazików dupnych itp.... za 1200zł N myślą że zapanują nad wszystkimi i będą władzą absolutną... brzydze się takimi ludźmi. wogóle brzydze się pracować z babami, gdziekolwiek bym nie pracowała, tam gdzie dużo bab to syf się robi, plotki, kłamstwa i matactwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zainteresowani niezalogowany
24 lutego 2015r. o 12:00
Dziękujemy za informację :)

Także zostaje nam Bader lub Guardian.

Pozdrawiamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
24 lutego 2015r. o 12:54
~Sylwia napisał(a): Ja też tam pracowałam, studiując jednocześnie zaocznie. 3 miesiące wytrzymałam, ale jak zaczęto na mnie skakać w biurze zwłaszcza, bo jest tam i tak, że jedne d... wyżej noszą to wyszłam, przy szefostwie powiedziałam co myśle o tym co tam się dzieje, wstałam i wyszłam i nie wróciłam. Generalnie żadnej pracy nie można się wstydzić, owszem, wstydzić się można, ale tylko za ludzi z którymi się pracuje. Banda degeneratów, włazików dupnych itp.... za 1200zł N myślą że zapanują nad wszystkimi i będą władzą absolutną... brzydze się takimi ludźmi. wogóle brzydze się pracować z babami, gdziekolwiek bym nie pracowała, tam gdzie dużo bab to syf się robi, plotki, kłamstwa i matactwa.


..proponuję pracę w kopalni tam same chłopaki :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hmm niezalogowany
24 lutego 2015r. o 14:44
czyli jak tam już ktoś pisał zostaje bader lub guardian...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza