Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Bowe Elektrik

~ja niezalogowany
1 października 2012r. o 11:08
Pracuje tam i nikt nie zarobi wiecej niz 1110zl na reke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obecny pracujący niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 15:37
Nie prawda dostaje sie 112zł na reke.Jeżeli ktoś wyrabia akord to napewno dostaje więcej to oczywiste ja to potwierdzam.Atmosfera jak w każdym zakładzie ale nie jest zle ja nie narzekam.pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GAL niezalogowany
9 marca 2013r. o 1:34
do tego zakładu to tylko PIP na kontrol przysłać... ale by mieli roboty....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
29 czerwca 2014r. o 11:01
~jula napisał(a): witam czy sa przyjecia i jaka jest tam praca:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 23:00
kiedys pracowalam w tym chorym zakładzie.Ludzie jak macie gdzie pracować to uciekajcie z tamtąd .Szef jest wielkim oszustem.Pozdrowienia dla pana Dariusza R. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 23:00
kiedys pracowalam w tym chorym zakładzie.Ludzie jak macie gdzie pracować to uciekajcie z tamtąd .Szef jest wielkim oszustem.Pozdrowienia dla pana Dariusza R. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 23:00
kiedys pracowalam w tym chorym zakładzie.Ludzie jak macie gdzie pracować to uciekajcie z tamtąd .Szef jest wielkim oszustem.Pozdrowienia dla pana Dariusza R. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hermiona niezalogowany
19 lutego 2015r. o 9:57
To dziwne. Ja złożyłam podanie kiedyś, a oddzwonili do mnie na drugi dzień potem się rozmyśliłam bo znalazłam inną pracę. Kilka tygodni później z nowu do mnie dzwonili bo chyba zapomnieli, ze już raz dzwonili :D a teraz z nowu złożyłam i odzew od razu an drugi dzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza