Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Bowe Elektrik

~ niezalogowany
5 marca 2012r. o 10:17
Czy już może kogoś przyjęli ile trwa ta rekrutacja bo w urzędzie niby do ostatniego kwietnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
5 marca 2012r. o 10:27
Tak ze tamta sytuacja była kilka lat temu i nie wiem jak teraz raczej już tam nie ma nikogo ze starej ekipy ale jak któraś czyta to pozdrowionka dla;
H Pędzoncego Gnu
Eloizabeth
Myszy
Aśki
Bogumiłły
Gośki
Haliny

I całego Vatoslocos Klanu :* bo mało nas było i klimacik spoko"TEORETYCZNIE I PRAKTYCZNIE" :D


Dopisane 05.03.2012r. o godz. 10:27:

~ napisał(a):


Bo się tak nie robi norma to norma przez takich jak Ty bez obrazy właśnie w zakładach podnoszą normy bo chce pokazać że można ale nie zawsze warto to pokazywać zresztą sama już o tym wiesz.:)


Niom wiem wiem nawet w jakimś temacie o jakimś zakładzie pisałam ostatnio żeby nie dać się nabrać na parę groszy.To ich gonią terminy a nie was.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2012r. o 10:30
TOjsienka napisał(a): Tak ze tamta sytuacja była kilka lat temu i nie wiem jak teraz raczej już tam nie ma nikogo ze starej ekipy ale jak któraś czyta to pozdrowionka dla;
H Pędzoncego Gnu
Eloizabeth
Myszy
Aśki
Bogumiłły
Gośki
Haliny

I całego Vatoslocos Klanu :* bo mało nas było i klimacik spoko"TEORETYCZNIE I PRAKTYCZNIE" :D Dopisane 05.03.2012r. o godz. 10:27:
~ napisał(a):


Bo się tak nie robi norma to norma przez takich jak Ty bez obrazy właśnie w zakładach podnoszą normy bo chce pokazać że można ale nie zawsze warto to pokazywać zresztą sama już o tym wiesz.:)


Niom wiem wiem nawet w jakimś temacie o jakimś zakładzie pisałam ostatnio żeby nie dać się nabrać na parę groszy.To ich gonią terminy a nie was.


Dokładnie-szkoda nerwów i zdrowia.Pozdrowienia.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2012r. o 11:36
Pracowałam tam jakieś 6 lat temu fakt trzeba było się narobić aby wyrobić normę (jak była norma to wypłata około najniższej krajowej) aby zarobić więcej trzeba było się nagimnastykować, fiszki nigdy nie dostałam także nigdy nie wiedziałam za co zapłacili a za co nie ile jest wypłaty dowiadywałam się z banku.
Po za tym, że niektóre dziewczyny były fajne to nic dobrego powiedzieć nie mogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
5 marca 2012r. o 11:42
6 lat?A Ty kto? :)


Dopisane 05.03.2012r. o godz. 11:42:

Nie no fiszki były ale nie było wyszczególnione co za co :)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2012r. o 11:50
TOjsienka napisał(a): 6 lat?A Ty kto? :) Dopisane 05.03.2012r. o godz. 11:42:Nie no fiszki były ale nie było wyszczególnione co za co :)

Jakie fiszki?
Miałam umowę zlecenie dostawałam ją z opóźnieniem ( pod koniec miesiąca) i na tej umowie było tylko wyszczególnienie ile brutto netto i obowiązkowe składki nic o akordzie za który teoretycznie powinnam mieć zapłacone wypłata było około 10 miałam konto w innym banku niż wbk także moja wypłata była zawsze z opóźnieniem. Całe szczęście pracowałam tam krótko chyba 6 m-cy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2012r. o 11:51
Jak zarejestrowałam się w PUP o ile się nie mylę to 4 razy proponowali mi pracę w bowe ale podziękowałam:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
5 marca 2012r. o 11:53
A nie to my miałyśmy wszystkie normalne umowy bo to były początki tego zakładu tak że trochę tam po pracowałyśmy.Ale fiszki wyglądały tak jak mówisz :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego