Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

~Tylko niezalogowany
16 października 2010r. o 9:16
Czy wy ludzie nie powinniście się leczyć albo chociaż dobrze przebadać? Wy sobie żarty cały czas stroicie nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
16 października 2010r. o 9:47
~Tylko napisał(a): Czy wy ludzie nie powinniście się leczyć albo chociaż dobrze przebadać? Wy sobie żarty cały czas stroicie nie?


Czy ja o czyms nie wiem..? Czy w Polsce panuje jakiś niepisany zakaz analizowania faktów?

"Każdy ma prawo do wolności opinii i wyrażania
jej; prawo to obejmuje wolność posiadania
poglądów bez ingerencji oraz do poszukiwania, otrzymywania i PRZEKAZYWANIA!! informacji i idei wszelkimi środkami, bez względu na granice."

Artykuł 19 Powszechnej Deklaracji
Praw Człowieka ONZ Rezolucja Zgromadzenia Ogólnego,
10 grudnia 1948.


Dopisane 16.10.2010r. o godz. 09:37:



&feature=player_embedded#!


Dopisane 16.10.2010r. o godz. 09:47:

&feature=related

Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Heheh niezalogowany
16 października 2010r. o 10:09
ale nadal z was łosie - przecież na twoim filmiku widać ze to zwykle smugi kondensacyjne, które sie tworza przez sciskanie - cisnienie powietrza pod skrzydłami. I to zalezy tylko czy na danej wysaokosci jest odpowiednia do tego temperatura, wilgotnosc i predkośc. Dwa jakie sprayin nozzes lub tubes jak na filmiku mówią? Zauwaz róznicę jak wyglada cos co sie spuszcza z samolotu (od 2:08):



Ma to po pierwsze wyraźne widoczny skoncentrowany kształt, który zaczyna sie od razu przy przewodzie z którego wylatuje. A tym twoim śmiesznym filmiku ani nie ma takich wyraźnych kształtów tylko rozmyte i nawet wyraźnie nie widać skąd wylatuje. Bo nie moze być widać , gdyż smugi kondensacyjne sie tworzą na całej powierzchnie w sposób nieregularny. (...)..

Zmoderowano 16.10.2010 godz.21:08 - powód: ubliżanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Heheh niezalogowany
16 października 2010r. o 10:11
Tu masz jak to z daleka wygląda - znowu wyraźnie widać skąd wylatuje i jest regularne.




Wiec ogarnij trochę swoj mózg człowieku. Jakie opryski na tym twoim filmiku widać? Przeciec to zwykłe smugi kondensacyjne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2010r. o 10:17
pewnie,ze to zwykle smugi !!

Zmoderowano 16.10.2010 godz.21:07 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2010r. o 10:30
Widać jaką macie wiedzę, pewnie nie słyszeliście nigdy o tym, że samoloty często zrzucają paliwo przed lądowaniem?

Zmoderowano 16.10.2010 godz.21:08 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2010r. o 10:42
czyli co zrzucaja na nas paliwo ? hehe i co jeszcze wymyslicie ? hahaha !

Zmoderowano 16.10.2010 godz.21:08 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~heheh niezalogowany
16 października 2010r. o 11:01
jednak widzę że nadal tu sie sami ułomni wpisują. Na dwóch MOICH filmikach pokazałem jak wygląda jak cos sie z samolotu wypuszcza. W tym przypadku jest to paliwo. na filmikach przed moim wpisem (od almagemela) widać niby pseudo opryski. Dla ułomnych zauważę ze moje posty maja nick heheh.

Ale panowie w postach ponad tym wpisem raczej inteligencją nie grzeszą i nie rozumieją o czym czytają.

Krótko do was: 1. wiem ze na filmiku który pokazałem zrzucane jest paliwo i nie twierdzę ze ktos na nas zrzuca paliwo.
2. Filmiki te maja JEDYNIE zaprezentować różnicę w fizycznym wyglądzie jak cos z samolotu wylatuje w czasie lotu to ma specyficzny kształt i odpowiednio sie zachowuje. A na filmikach z tymi niby chemitrails to od razu widać że tam ten pseudo oprysk inaczej wygląda- wniosek że nie wylatuje ze skrzydeł samolotu. Współczuje rodzinie takich inteligencji w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu