Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

~I tak to jest niezalogowany
14 października 2010r. o 22:41
Ci co zlecają to pewnie oddychają z butli tlenowych. Widziałem takiego w szpitalu, cwaniak. Wali z butli a my wdychamy to świństwo. Od jutra zakładam maskę bo nas wytrują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dopi niezalogowany
14 października 2010r. o 23:17
Proponuje jednak wam zwiększyć dawkę leków, bo w takie głupoty wierzycie że nawet słynne powiedzenie Einsteina sie chowa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 października 2010r. o 5:32
~Dopi napisał(a): Proponuje jednak wam zwiększyć dawkę leków, bo w takie głupoty wierzycie że nawet słynne powiedzenie Einsteina sie chowa...


Czyżbyś sugerował , że twórca teorii względności też powinien był brać leki?
Dropi , a może Ty wytłumaczysz , Teorię Unifikacji , której szukał Einstein i reszta świata do tej pory szuka?
Wytłumacz łaskawie nam uzależnionym od psychotropów.

Ze statystyki : Wczoraj , o ile można było zobaczyć ze względu na chmury , niebo było czyste . Tylko jeden przypadek , około godziny piętnastej bezpośrednio nad Bolesławcem .
Brakuje mi tutaj pewności , samolot leciał na niskim pułapie i ciągną sporą smugę , lecz po dziesięciu minutach znikła i raczej opryskiem nie była . Niski pułap i warunki atmosferyczne sprawiły takie wrażenie.

NN czy te zdjęcia są z Bolesławca?

Tak , czy siak , na fotkach oprócz smug widać strzępiaste formy , jak dym z papierosa , to pozostałość po oprysku ,
tak jak jest to opisane w poście bolecnauty " Opryski..."
Tak to cholerstwo wygląda i czasami całe niebo jest zasnute.

Alma , jeśli chodzi o Twoje wątpliwości , myślę , że to taka technika . Robią przerwy w smudze , bo mniejsze kawałki łatwiej się rozprzestrzeniają obejmując większą powierzchnie.

Jeśli są tacy , którzy zamierzają pośmiertnie leczyć Einsteina , to ja też pozwolę sobie na odrobinę szaleństwa:
Masz rację Almo szykujemy się do wiecznego życia.
" I tak to jest" bez paniki kolego , maskę rzuć w kąt,
a dlaczego - patrz zdanie wyżej.
:D Miłego dnia.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2010r. o 8:18
Pannazdzieckiem napisał(a):

Czyżbyś sugerował , że twórca teorii względności też powinien był brać leki?
Dropi , a może Ty wytłumaczysz , Teorię Unifikacji , której szukał Einstein i reszta świata do tej pory szuka?
Wytłumacz łaskawie nam uzależnionym od psychotropów.


Myślę że chodziło mu o:

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. " Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2010r. o 9:43
~ napisał(a): Myślę że chodziło mu o:
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. " Albert Einstein

Co do pierwszego, wątpliwości Alberta są uzasadnione.
Jednak chłop potrafił się i pomylić - prędkość światła jest przekraczalna.
Jedynie co do głupoty się zgadza.

A niejaki Goebbels, co by nie mówić, znawca swego fachu, i nie teoretyk, stwierdził:
"Najtrudniej jest ukryć małe tajemnice. W duże i tak nikt nie uwierzy"


Czy rządzisz swoim życiem ?
Kto Cię kontroluje ?
Kto wychowuje nasze dzieci ?
Rozejrzyj się - ile uśmiechniętych twarzy widzisz wokół ?

Odpowiedzi są proste.
Wystarczy wejść do rynku każdego większego (i małego też) miasta.

Jesteśmy bawełną na plantacji uprawianej przez System.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
15 października 2010r. o 10:43
~ napisał(a):

Jesteśmy bawełną na plantacji uprawianej przez System.


Zauwaz jednak ze bawelna ma takie wlasciwosci:np jej niektore odmiany... NIE POZWALAJA na modyfikacje genetyczna:D
Wszelkie tego proby konczyly sie przewaznie porazka :] A produkja przynosila odwrotny wrecz skutek.Mimo to uprawy takie istnieja ...ciekawe jest jednak to ..ze Tylko uprawy oparte o metody bardziej przyjazne ekologicznie.(minimalnym wymogiem jest uprawa roślin na glebie wolnej od CHEMIKALIOW(!) od co najmniej trzech lat)..wykorzystywane sa do wyrobu surowcow ''szlachetnych'' w tej dziedzinie.
Nazwy handlowe tych produktow ,miedzy innymi tkanin to :AKSAMIT I ATŁAS:*



Dopisane 15.10.2010r. o godz. 10:43:

:D Tak oto powstala ''przypowiesc'' o bawełnie:D
Chemtrails- jest czyms wiecej niz nam sie wydaje :|

Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 października 2010r. o 12:52
~ napisał(a):

Jesteśmy bawełną na plantacji uprawianej przez System.

Lepiej tego wyrazić nie można . Mój podpis pod powyższym.
Faktycznie żle chyba zinterpretowałem Dopi , ale idąc dalej po po tej linii postawię pytanko , co Albert mówił o pszczołach?



Dopisane 15.10.2010r. o godz. 12:52:

A tak nawiasem mówiąc , skąd wiemy ,że predkość światła jest przekraczalna , chętnie się uczę , wyjaśnij proszę

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nn niezalogowany
15 października 2010r. o 17:35
Pannazdzieckiem napisał(a): A tak nawiasem mówiąc , skąd wiemy ,że predkość światła jest przekraczalna , chętnie się uczę , wyjaśnij proszę


W świecie nauki nie jest to już nic specjalnie nadzwyczajnego.
http://www.insomnia.pl/Predko%C5%9B%C4%87_%C5%9Bwiat%C5%82a_przekroczona__-t578088.html

http://fizyka.blox.pl/2007/05/Tardiony-luksony-tachiony.html

Ale to betka !
Znasz to ?

[img=1287156883_du94rko.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu