Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

~ niezalogowany
18 października 2010r. o 18:43
Grzdyl_Ponury napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): ..a ja międzyczasie gapić się będę w niebo.


A co zmieniasz się w wilczycę i będziesz wyć do księżyca :> :D
mozliwe iz wiekszosc naukowcow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2010r. o 21:09
Alma udziela mi się Twój optymizm , Euforia od wczoraj mi nie minęła. W ubiegłym tygodniu czułem to samo , ale już w środę musiałem sięgnąć po dopalacze , pieprzone samoloty.
T prosiłem , pomóż , lecz jeśli nie potrafisz to powiedz , żaden z nas nie jest Alfą i Omegą.
Statystyka : dzisiaj nie pryskali , ale nie wiem co robią w nocy
:| Wszystkim miłego wieczoru
Nawiasem , ktoś przerobił Harameina? Ciekawym.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
18 października 2010r. o 21:15
Pannazdzieckiem napisał(a): Alma udziela mi się Twój optymizm , Euforia od wczoraj mi nie minęła.


Jestem tu..cos z Rayonem odkrylismy..ale dopiero usiadlam do ''pracy'' ... niedlugo sie z wami podziele , tylko wysle moja Polowke na nocke :)

Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1017
#T nieaktywny
18 października 2010r. o 21:55
Alma.Gemela napisał(a): Dopisane 17.10.2010r. o godz. 09:37:Ach zapomnialam...T..mam do Ciebie wielka prośbe..kilka lat temu trafilam w bibli na tekst ktory mowil o jakis ''obreczach'' lub ''pierscieniach'' lup ''pajeczej sieci'' wokol ziemi.Myslalam ze chodzi o internet ..ale mysle ze ma to zwiazek z jakas Duchowa ochrona przed chemtrails.Mam w domu kilka wydan biblii jednak nie moge tego znalezc.Moze razem do tego dojdziemy?:*


Ok Z tego co widze w Bibli odnosnie sieci, nie ma polaczenia ze zjawiskami o ktorych dyskutujecie (ja nie widze). Jest to dosc duza liczba wersetow, wiec nie bede podawac (Psalmy,Izajasza, Jeremiasza, Ozeasza). Jezeli wejdziesz na Concordance of the Bible, to znajdziesz slowo alfabetycznie. Nie wiem czy jest concordance po Polsku. Mnie interesuja rozwiazania dla umeczonych problemami i strachem ludzi. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
18 października 2010r. o 22:17
Bioenergoterapia polega na odblokowywaniu kanałów energetycznych w organizmie człowieka ( w medycynie chińskiej owe kanały nazwane są "MERIDIANAMI")
Musze cos Wam o sobie powiedziec...nie jestem bioenergoterapeutka ale..mam ''wrodzony talent''.. kiedys nie zdawalam sobie sprawy ze widze aure u ludzi..traktowalam to jako zabawe nazywajac ich kolorami. Kiedy Spotkalam Royona bardzo sie zdziwilam, ze mamy taka sama (KRYSZTALOWĄ).W niedziele dla zartu napisalam ze niektorzy z Nas sa ''zywymi dzialkami orgonowymi''
" ... Nad głowami żywych istot było coś
w kształcie sklepienia błyszczącego
jak niesamowity kryształ
rozciągniętego w górze nad głowami ... "
(Ezekiel 1:22)

Ale wroce do tematu..CHEMTRAILS
Rayon dzis wyszukal taka informacje..poniewaz doskonalimy tantry..nie myslal nawet ze wpadnie na Slad:
''Reich uważał, że koncepcja libido, opracowana przez Freuda, ma rzeczywiste podstawy biologiczne - wiązać się miało z przepływem przez organizm cząstek ORGONU i mikroskopijnych bionów. Twierdził również, że wiele chorób powoduje deficyt lub utrudniony przepływ przez organizm tych mitycznych cząstek. Aby temu zapobiec, Reich wymyślił "akumulator orgonowy" - maszynę, która miała stymulować przepływ orgonu i przyczyniać się do poprawy ogólnego stanu zdrowia i zwiększenia potencji. Przez kilka kolejnych lat Reich mocno rozwinął te koncepcje wraz z kontrowersyjnymi wówczas badaniami nad orgazmem.''

Dodam ze Reich W latach 50. został skazany za nielegalną produkcję i sprzedaż "maszyn orgonowych" ("orgone devices"), zmarł w więzieniu na serce.
A Orgon –w latach 30-tych byl pseudonaukową i hipotetyczna formą "podstawowej energii kosmicznej"

Acha..i...Mojrzesz:)Czyz nie zobaczyl plonacego krzewu(swiety ogien kundalini) w ziemi Meridian?A czy czasem Arka przymierza nie zawierala wizerunku dwóch skrzydlatych postaci(przeciez Prawo mowilo o zakazie ich sporzadzania)?

A teraz polzartem:)Piotrusiu.. po czesci odniose sie do materialu ktory mi wyslales na priv.Fajne mam skojarzenie co do Cherubow:)
Nam, Słowianom, bliskie są takie wyobrażenia, jako że nasi przedchrześcijańscy przodkowie oddawali cześć takim właśnie CZWOROLICYM bóstwom zwanym Światowidami. Nie wiem czy nasi Wspołnauci ktorzy spotykaja sie w Arkonie ..wiedza ze Arkona - oznacza miejsce kultu wlasnietych bostw :)Notabene wczesniej nazywalo sie to miejsce Boska:)Czuje ze ta stronka odegra wazna role..i chyba tworzenie nowego porzadku zacznie sie od takich malych spolecznosci:)


T :)Znajde to ..wiem ze jestem na dobrym tropie :*


Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2010r. o 22:23
T napisał(a): Z tego co widze w Bibli odnosnie sieci, nie ma polaczenia ze zjawiskami o ktorych dyskutujecie (ja nie widze). Jest to dosc duza liczba wersetów.......
Mnie interesuja rozwiazania dla umeczonych problemami i strachem ludzi. :)

Mnie również T , jak widzisz wiec , zmierzamy do tego samego celu. Ale od podstaw trzeba zacząć , proszę wykorzystaj swoją wiedzę i znajdź chemitrale w Piśmie, wierze w Ciebie , wiem ,że potrafisz, pomóż nam .Pomimo Twoich wątpliwości , szukaj wciąż wśród wersetów, pomóż nam , pomóż mi........zrozumieć. Nawiasem, Piotrek się nazywam , bądź skała jak kto woli.
T mogę prosić o Twoje imię? I szukaj proszę w wersetach , wierzę w Ciebie.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
18 października 2010r. o 22:26
Pannazdzieckiem napisał(a): znajdź chemitrale w Piśmie


Piotrus..poprawie Cie ok?Chodzi o ochrone przed tym..na pewno tam jest:)

Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2010r. o 22:40
Takie właśnie małe społeczności tworzą globalną świadomość. Alma , bo dostaniesz po tyłku za wątpliwości. Reich musiał zostać skazany , system trwa już jakiś czas, ale cieszy dorobek Jego życia , z wiosną zbudujemy. W tematach biblijnych wypowiadać się nie będę , nie jestem specjalistą .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza