Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

3347
#Grzdyl_Ponury nieaktywny
17 października 2010r. o 22:32
~ napisał(a):
mozliwe iz wiekszosc naukowcow sie myli, teoria wielkieg wybuchu szlak trafil itd... :P


Może znajdzie się ktoś , kto pomysli , że coś co wydaje się nieprawdopodobne, zaistniało:P
W myśl powiedzonka Einsteina "Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi":)

<I>Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości</I>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 października 2010r. o 22:36
No więc zapodam Wam teorię , Nassim Haramein na YT , a jak już pooglądacie to skomentujcie w moim ulubionym temacie , a ja międzyczasie gapić się będę w niebo.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3347
#Grzdyl_Ponury nieaktywny
17 października 2010r. o 22:44
Pannazdzieckiem napisał(a): ..a ja międzyczasie gapić się będę w niebo.


A co zmieniasz się w wilczycę i będziesz wyć do księżyca :> :D

<I>Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości</I>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1017
#T nieaktywny
17 października 2010r. o 23:18
Alma.Gemela napisał(a): Dopisane 17.10.2010r. o godz. 09:37:Ach zapomnialam...T..mam do Ciebie wielka prośbe..kilka lat temu trafilam w bibli na tekst ktory mowil o jakis ''obreczach'' lub ''pierscieniach'' lup ''pajeczej sieci'' wokol ziemi.Myslalam ze chodzi o internet ..ale mysle ze ma to zwiazek z jakas Duchowa ochrona przed chemtrails.Mam w domu kilka wydan biblii jednak nie moge tego znalezc.Moze razem do tego dojdziemy?:*


To naprawde nie ma znaczenia. Aby Biblia miala sens dla nas musimy byc bardziej sprawiedliwi niz Faryzeusze, i pisarze, i uczeni w Pismie. Musimy sie od nowa urodzic i miec Ducha Swietego za nauczyciela (Jana 3:3). Kto ma uszy niech slyszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 października 2010r. o 23:27
Nic z tego Grzdylu Prześmiewco :P
T nie w tym rzecz , Alma doszukuje się związków , to ważne , zaraz poślę Ci na Prv materiał do przerobienia.
No i nie obraźcie się , ale zawładnąłem tematem w spadku po Adiwoodzie i zmuszony jestem do prowadzenia statystyki.
Dzisiaj nie pryskali i tyle .Dobranoc

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3347
#Grzdyl_Ponury nieaktywny
17 października 2010r. o 23:29
Pannazdzieckiem napisał(a): Dzisiaj nie pryskali i tyle .Dobranoc


Dziwne bo dzisiaj się swietnie czułem, tak jakby pryskali :P

<I>Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości</I>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 października 2010r. o 23:40
Grzdyl_Ponury napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Dzisiaj nie pryskali i tyle .Dobranoc


Dziwne bo dzisiaj się swietnie czułem, tak jakby pryskali :P


No widzisz , moja euforia i Tobie się udzieliła , nie zbadane są ścieżki Pana. Grzdylu do łóżka, rączki na kołderkę , żeby Ci mały paznokci nie poobgryzał , jak mówi Artek cytując Pawłowskiego. Dobranoc ;)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
18 października 2010r. o 15:58
Grzdyl_Ponury napisał(a):

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi":)


Ale nas tu wiecej :) I nam sie uda..
Miłośc scementowana wspólnymi zainteresowaniami do...chemtrails ?Scementowana na kazdym poziomie Kochany.
NA KAZDYM:*

Witam i Zarodki Milosci przesylam... kwantowy owoc Milosci:)

T - Pannazdzieckiem juz Ci wyjasnil..ale dziekuje serdecznie:)


Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza