Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

~~Złocistożółty Rozmaryn niezalogowany
28 listopada 2021r. o 8:52
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biseptol niezalogowany
28 listopada 2021r. o 9:30
Dzieńdoberek, witam Babajagi i miłego poranku. https://youtu.be/QBK6xymmKHM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biseptol niezalogowany
28 listopada 2021r. o 9:32
Sorki za link ,ale dawno mnie tu nie było i nie łapie jak dodawać teraz muzyczkę z yt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 listopada 2021r. o 14:54
Kiedy ogarnia nas mrok, a każdy krok jest raniącym potknięciem z tęsknotą i zazdrością spoglądasz na tych, co w dłoni trzymają lampę, a przecież to był twój wybór .... jej brak. Nie nisz z zawiścią tych, co trzymają w rekach swój los, to małe światło.

Doktore , zobacz za okno, pada śnieg, on jest jak magiczna gumka, zaciera ponure ślady :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 listopada 2021r. o 15:01
Bo każdy ma swojego anioła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
28 listopada 2021r. o 21:00
Czasem,mam wrażenie,że mojemu Aniołowi/Aniołom ,skrzydła opadają ...
;(...


bo...przecież mówią o mnie,że jestem...
;(...:|...


;)...


:*:*:*....


Trzymajcie się :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Rojnik niezalogowany
28 listopada 2021r. o 21:26
Miłej nocki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sumienie niezalogowany
28 listopada 2021r. o 21:51
znowu możesz cieszyć się "bajaniem" uważaj na to czego komu życzysz bo życzenia złego drugiej osobie mogą stać się trucizną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza