Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

~~Na mietle niezalogowany
27 listopada 2021r. o 21:06
Doktorku, to mamy się rozbierać do tej e wizyty, czy nie ?? :D Fajnie że jesteś, pozdrowionka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jakaś baba niezalogowany
27 listopada 2021r. o 21:10
Virgo napisał(a):

Lubię jak padają takie ogromne płatki, świat wygląda jak by zamarł w bezruchu, tylko ten śnieg, który swoim widokiem przynosi spokój, wyciszenie i radość :)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Żurawina niezalogowany
27 listopada 2021r. o 21:22
~~Jakaś baba napisał(a):
Ktoś napisał: Virgo napisał(a):

Lubię jak padają takie ogromne płatki, świat wygląda jak by zamarł w bezruchu, tylko ten śnieg, który swoim widokiem przynosi spokój, wyciszenie i radość :)
Chcę padające płatki owsiane. Mogą być z mlekiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biseptol niezalogowany
27 listopada 2021r. o 21:25
Ściągać kitle i będzie osobista w izolatce na zakaźnym ,hiihhi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9346
Namaskar
27 listopada 2021r. o 21:35
Dobry wieczór.
Jakoś tak mnie naszło, żeby dziś Wam napisać .
Wiecie- czasem taką nostalgią człowieka najdzie.
Może wiecie, że mam powód żeby tutaj westchnąć. Przypomnieć Wam, że dobrze że siebie mamy. I dbajmy o siebie nawzajem- bo życie takie kruche...

''najdłuższa noc ma na mecie zawsze świt''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To tylko ja niezalogowany
27 listopada 2021r. o 21:47
Namaskar, dlatego i ja tu jestem ,to prawda, dobrze że mamy siebie, pomimo wszystko ...na dobre i na złe. Tak wiele razy były wątpliwości co do przyjaźni, ona nie potrzebuje słów , ona objawia się w milczeniu, w dotyku dłoni w myślach, które są jak listy i docierają do adresata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
27 listopada 2021r. o 21:49
~~Kawowa Żurawina napisał(a):
Chcę padające płatki owsiane. Mogą być z mlekiem.

Ok, ale to zależy, czy to mleko będzie bezalkoholowe, czy nie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
27 listopada 2021r. o 21:50
~~Biseptol napisał(a): Ściągać kitle i będzie osobista w izolatce na zakaźnym ,hiihhi

A zapomnij :] później będziesz chciał mnie do bobru zanieść - uwolnić orkę !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.