Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

7612
bax
28 lutego 2022r. o 20:59
Witam :)
Dziękuję,że byłyście kiedyś przy mnie Dziołchy Kochane :*:*:* :)...
Jakom ssstary kitejec...ssstarałam się być tu niemalże zawsze...
Rano,w południe ,wieczorem.,i w nocy...Niemalże,jak w "pacierzu"... ;)
Dziś...
Ostatnie miesiące ...
;(...


Moja malutka kochana po operacji pozbierała się,a dziś ?...chyba znowu musi być na operacji...
Tygrysek chyba COVID (tfuuu Qrwa),grypę ma ...
Mnie kaszel męczy tydzień...
Aleeee...co tam...
;(....


...."...Tak bym tego chciał ..."....
:*
;(....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 lutego 2022r. o 21:11
Nigdy nie wolno się poddawać, chociaż bywa tak, że wydaje się, że więcej nie ma już sił, żeby żyć. Szczególnie w tych złych chwilach trzeba szukać jakichś pozytywów, ludzie mówią, że to niemożliwe, że zbyt trudne. Bo faktycznie jest to bardzo trudne, ale dzięki takiemu pozytywnemu myśleniu jesteśmy w stanie przejść przez wszystko. W człowieku jest wprost niewiarygodna siła, tylko trzeba ją uruchomić, trzeba w nią uwierzyć. A ja wierzę w Was, wierzę w to, że podołacie ze wszystkim, że znowu zobaczę na waszych twarzach uśmiech
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 lutego 2022r. o 21:14
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
2 marca 2022r. o 18:52
Dobry wieczór
Nie wiem czy będzie lepiej, ale mam wielką nadzieję, że nie będzie gorzej .


Nam wszystkim tego życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
2 marca 2022r. o 20:02
Będzie, będzie, bo przecież nie może wiecznie być źle :) Miłego wieczoru :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
3 marca 2022r. o 20:09
W życiu tak bywa, że czasami nasze problemy nas przytłaczają, odbierają powietrze, chciało by się od nich uciec jak najdalej i ukryć w jakimś niedostępnym zakamarku. Ale z problemami jest tak, że one nas gonią, szukają i na pewno dopadną, więc chyba lepszym rozwiązaniem będzie to, jak zaciśniemy pięści i je pokonamy :) Spokojnej, optymistycznie nastawionej nocy na lepsze jutro ;) Bo ono tam czyha w krzaczorach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
4 marca 2022r. o 19:50
Żeby zapomnieć o własnych problemach, trzeba dostrzec problemy innych :*
Albo zeżreć kiszoną kapustę z rodzynkami :> :] ;) Przetestowałam :D :D
Niech to będzie spokojna noc, tylko bez zboczonych snów, bo jak post to post ;)


:] :] :] :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
6 marca 2022r. o 7:53
Ptaszki ćwierkają za oknem ,kawka ranna i naleśniki na obiad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza