Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

~~Ja niezalogowany
21 marca 2022r. o 19:49
Namaskar napisał(a):
Dlatego nie jeżdżę autobusem ;) :D :D
Fajnie, że tu zajrzałaś , proszę o więcej :* :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Kokornak niezalogowany
21 marca 2022r. o 19:50
sloneczko010981 napisał(a):
E tam, nie doceniasz siebie :P I tak na wszelki wypadek nie chodź sama w nocy po parku ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
21 marca 2022r. o 19:52
sloneczko010981 napisał(a):

Oj kusisz los :D Jak ja mówię, że mi się nic nie dzieje, to wtedy chyba przyciągam zło do siebie :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
21 marca 2022r. o 19:56
Ot tak, coś do posłuchania :)

&list=RDuuZE_IRwLNI&start_radio=1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
22 marca 2022r. o 0:10
Nocą po parku sama? Ja to bym nawet nocą po centrum miasta się nie przeszła, chyba, że z jakimś psem bojowym, ewentualnie komandosem albo innym terminatorem. Schowałabym się za nim i niech mnie broni przed jakim szczurem albo innym gadem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
22 marca 2022r. o 20:20
To może ja Ci pożyczę swojego psa, gryzie jak jasna ........ :D Tylko nie gwarantuję, czy i Ciebie nie zahaczy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
23 marca 2022r. o 21:17
Czy też tak macie, że czujecie się samotni, chcecie, jak to się mówi, wyjść do ludzi, ale jednocześnie czujecie paniczny lęk przed tym? Może choć jedna osoba tutaj tak ma, bo czasem czuję, że tylko ja jestem takim dziwadłem, a na pewno tak nie jest.


Dopisane 23.03.2022r. o godz. 21:17:

Prościej mówiąc - i chciałabym i boję się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
23 marca 2022r. o 21:46
Akurat tak to nie mam, nie boję się, ale nie chcę wychodzi do ludzi, nie czuję takiej potrzeby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.