Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA ZSET Rakowice - Twoja szkoła
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

~~Ja 23 marca 2022r. o 21:46
Akurat tak to nie mam, nie boję się, ale nie chcę wychodzi do ludzi, nie czuję takiej potrzeby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981 23 marca 2022r. o 22:02
U mnie to chyba chodzi o to, że boję się kolejnej porażki, że ja zawiodę, albo ta druga osoba. No i zranienia też się boję. Dlatego pewnie wolę nie ryzykować, chociaż pisanie tutaj to też jakieś ryzyko. Ale przynajmniej w dzioba przez komputer nie dostanę i to zawsze jakieś pocieszenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja 23 marca 2022r. o 22:19
Ale przecież nie musisz się aż tak bardzo angażować w relacjach międzyludzkich, wcale nie muszą to być przyjaźnie czy coś innego, bliskiego. Jeśli czujesz, że chcesz, że potrzebujesz wyjść do ludzi to to zrób, ale z zachowaniem dystansu. Czyli nie mów o sobie zbyt wiele i nie oczekuj tego od innych, czasami lepiej nie wiedzieć o ludziach zbyt wiele. Są tysiące luźnych tematów do dyskusji, do żartów, do tego by miło, niezobowiązująco spędzić czas :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja 25 marca 2022r. o 19:57
Na spokojny i miły wieczór :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja 16 kwietnia 2022r. o 22:12
Życzę Świąt w pełnym słowa tego znaczeniu, Świąt w naszych sercach i umysłach. Niech Zmartwychwstanie pojawi się na każdej płaszczyźnie naszego życia i trwa. Zdrowia, radości i spełnienia marzeń :) :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E 17 kwietnia 2022r. o 5:25:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax 17 kwietnia 2022r. o 20:40
Weeesssooołyyychhh Świąt :)

Aaaa jaaajaaaajaaajjjjj ...
Ssssmaczne som ...

Pozdrawiam :):):)
Piosnka rano podsłyszana :)
Piękny głos ...TrzymTaaa Sssięęęę :*:*:*


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja 17 kwietnia 2022r. o 22:06
Miło, że jesteście :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.