Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
22 kwietnia 2013r. o 22:18
~zle trafiłeś napisał(a): nie nie panie. zle trafiłeś. my mamy już operatora CNC. Fakt że jest "uśpiony" ale mamy. Chwilowo bidulek na taśmie szlifuje na T080 ale zawsze gotów by robic od zaraz na CNC. Dla ułatwienia dodam (bo szlifierzy jest tam 3) że chodzi o gwiazde z wigili zakładowej:)

a ta gwiazda nie szlifuje już na zgrzewaniu??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domachowski niezalogowany
22 kwietnia 2013r. o 23:49
Jeśli chodzi o gwiazdę wigilii, to sprzeczamy się o to z Andrzejem kto był lepszy. Andrzej robi na T080, ja na zgrzewanych. Przykro mi że nie zostaliśmy zlinczowani, co zasmuciło paru pseudo kolegów. Hejterzy do komentarzy pośmieje się trochę z waszego jadu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~l niezalogowany
1 maja 2013r. o 10:59
chcialem się dowiedzieć czy są przyjęcia do pracy i gdzie skladac podania. Dziekuje jak ktos da znac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rysio z Klanu niezalogowany
4 maja 2013r. o 22:34
Bezpośrednio do Kierownika :-) Jak chcesz być przyjęty na 100% powiedz ze jesteś STOLARZEM :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Egzekutor niezalogowany
4 maja 2013r. o 23:18
Gwiazda wigilii jest tylko jedna ta z T080 a teraz jaką ma szlifierkę CNC a ile przycisków no Jędruś pokaż na co Cię stać ale nie jeden raz bo jak widzisz za bramą już czekają a Ty taki fachura że szkoda by było by ktoś zajoł Twoje miejsce musisz ćwiczyć prawy przycisk lewy przycisk oj jakie to skomplikowane jest ale dasz rade wierzymy w Ciebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2013r. o 15:22
Który to powiedział?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rysio z Klanu niezalogowany
5 maja 2013r. o 21:27
W tej fabryce nie maja pojęcia jak wyglądają maszyny CNC choć szefostwo twierdzi ze na fabrykę kupują maszyny najwyższej jakości Szef jest pewnie STOLARZEM ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ?? Ale nie ma co narzekać ja po stolarce to mi odpowiada . Musiałem się tylko na inny materiał przestawić..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:-) niezalogowany
8 maja 2013r. o 22:36
Brawo dla wszystkich Bolec-Zehnder-Nautów.
Czytając Wasze wpisy mogę stwierdzić że (...)

Zmoderowano 09.05.2013 godz.20:54 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.