Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~Tutejszy niezalogowany
21 października 2013r. o 21:03
~były pracownik napisał(a): Nie akcja job to kich tej drugiej to nie znam polecam IPF POZNAŃ



Bujaj się farfoclu. Nie namawiaj naszych wspaniałych spawaczy(smarkaczy) na zmianę pracy. Oni u nas są potrzebni. bez nich upadniemy. rady nie damy. Plan się zawali. Nie będzie wyników, talonów i karnetów na baseny. Trzeba będzie przyjąć ludzi. Gdzie my takich fachowców znajdziemy. z takim doświadczeniem.
Gorzej będzie jak nam się DUR rzuci na te oferty. To dopiero będzie dym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były pracownik niezalogowany
1 listopada 2013r. o 8:08
~Tutejszy napisał(a):
~były pracownik napisał(a): Nie akcja job to kich tej drugiej to nie znam polecam IPF POZNAŃ



Bujaj się farfoclu. Nie namawiaj naszych wspaniałych spawaczy(smarkaczy) na zmianę pracy. Oni u nas są potrzebni. bez nich upadniemy. rady nie damy. Plan się zawali. Nie będzie wyników, talonów i karnetów na baseny. Trzeba będzie przyjąć ludzi. Gdzie my takich fachowców znajdziemy. z takim doświadczeniem.
Gorzej będzie jak nam się DUR rzuci na te oferty. To dopiero będzie dym.

Nic się nie bój kto miał wyjechać to już wyjechał.W zehenderze pozostał 98% załogi którym odpowiadają warunki zatrudnienia oraz 2% to trzęsące portki oraz nieudacznicy którym zehender ratuje życie.Te 2% odznacza się w swoich wypowiedziach na forum sarkazmami oraz ironicznymi wypowiedziami.Więc śpij spokojnie kolego TUTEJSZY i 2% podobnych Tobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~praca niezalogowany
20 listopada 2013r. o 18:57
Są obecnie przyjęcia do Zehnder?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZzZzZ niezalogowany
25 listopada 2013r. o 15:26
Nie ma przyjęć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krecik z Bolka i Lolka niezalogowany
4 grudnia 2013r. o 2:30
nie wiem jak wam ale mi praca odpowiada :] oczywiście zawsze może być lepiej to normalne że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale też trzeba docenić to co się ma. Jak rozmawiam ze znajomymi z innych firm, zakładów itp. to myślę że jeśli chodzi o bolec to trafiłem bardzo dobrze
No trzeba się narobić nikt nie mówi, że jest lekko, coraz cięższe grzejniki, ludziom kręgosłupy wysiadają...jest jeszcze wiele innych rzeczy które także mi się nie podobają. Ale lubię swoją pracę i zawsze chętnie przychodzę do roboty chociażby dla samej atmosfery nie wiem jak w innych działach ale na lakierni jest wporzo :D oczywiście są czasami zgrzyty ale po ryju sobie damy i się po kościach rozejdzie
Największe plusy to:
-atmosfera
-dodatki, talony, wczasy, kasa pożyczkowa, zapomogi, pomoc kolegom w potrzebie (pozdrowienia dla Henia)
-płaca (w porównaniu do stawek z innych firm z bolca)
Największe minusy:
-forma ocen pracowniczych i jakieś dziwaczne przeliczniki oraz doganianie stawek kolegów z wyższymi stawkami przez jakies 40 lat :P
-promowanie kolesiostwa, skarżenie do taty :), notatki do menago hehe
-brak podstawowego przeszkolenia personelu kierowniczego z zakresu zarządzania ludźmi
-liderostwo i inne dziadostwo :P każdy ma o tym swoje zdanie ale za donosy to bym od razu na koniec kolejki ustawiał
-kajzeny na siłe i zmiany bez konsultacji z osobą pracującą na stanowisku
i inne podobne sytuacje
no wyszło więcej minusów ale zawsze się wraca większą uwagę na te złe rzeczy ale w naszym kraju już tak jest że uwielbiamy narzekać :P
to jest moje krótki "zdanie" na ogólny temat firmy, możecie sobie pisać, cytować, komentować negatywnie lub pozytywnie ja i tak mam to... zgadnijcie gdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były pracownik niezalogowany
4 grudnia 2013r. o 18:40
W pełni popieram przedmówcę jako były pracownik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2013r. o 18:50
Ja też się zgadzam z tym:
-forma ocen pracowniczych i jakieś dziwaczne przeliczniki oraz doganianie stawek kolegów z wyższymi stawkami przez jakies 40 lat :P
-promowanie kolesiostwa, skarżenie do taty :), notatki do menago hehe
-brak podstawowego przeszkolenia personelu kierowniczego z zakresu zarządzania ludźmi
-liderostwo i inne dziadostwo :P każdy ma o tym swoje zdanie ale za donosy to bym od razu na koniec kolejki ustawiał
-kajzeny na siłe i zmiany bez konsultacji z osobą pracującą na stanowisku
i inne podobne sytuacje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5440
#malamaja123 nieaktywny
4 grudnia 2013r. o 20:26
Pracuje w tym 'BARŁOGU'....ale 100% popieram pana który syto rozpisał się dwa posty wyżej.....














Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza