Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~były pracownik niezalogowany
6 grudnia 2013r. o 4:51
A tak z innej beczki niebawem zostanie wyłoniona gwiazda wigili mnie srebrnego medalisty 2012 już nie ma więc każdy ma szansę ha ha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2013r. o 18:35
~były pracownik napisał(a): A tak z innej beczki niebawem zostanie wyłoniona gwiazda wigili mnie srebrnego medalisty 2012 już nie ma więc każdy ma szansę ha ha.

U mnie i tak masz złoto:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były pracownik niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 6:08
Dziękuję :* ale jury przyznało mi większą premie za grudzień niż złotemu medaliście.Przede wszystkim musi być fair play.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZzZzZ niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 20:59
ok nie bede cie Grzesiu dluzej trzymal w niepewnosci, w tym roku nie bylo zadnej gwiazdy wigilijnej. Dziekuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownica boleslawieckich zakladow niezalogowany
19 grudnia 2013r. o 8:56
~krecik z Bolka i Lolka napisał(a): nie wiem jak wam ale mi praca odpowiada :] oczywiście zawsze może być lepiej to normalne że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale też trzeba docenić to co się ma. Jak rozmawiam ze znajomymi z innych firm, zakładów itp. to myślę że jeśli chodzi o bolec to trafiłem bardzo dobrze
No trzeba się narobić nikt nie mówi, że jest lekko, coraz cięższe grzejniki, ludziom kręgosłupy wysiadają...jest jeszcze wiele innych rzeczy które także mi się nie podobają. Ale lubię swoją pracę i zawsze chętnie przychodzę do roboty chociażby dla samej atmosfery nie wiem jak w innych działach ale na lakierni jest wporzo :D oczywiście są czasami zgrzyty ale po ryju sobie damy i się po kościach rozejdzie
Największe plusy to:
-atmosfera
-dodatki, talony, wczasy, kasa pożyczkowa, zapomogi, pomoc kolegom w potrzebie (pozdrowienia dla Henia)
-płaca (w porównaniu do stawek z innych firm z bolca)
Największe minusy:
-forma ocen pracowniczych i jakieś dziwaczne przeliczniki oraz doganianie stawek kolegów z wyższymi stawkami przez jakies 40 lat :P
-promowanie kolesiostwa, skarżenie do taty :), notatki do menago hehe
-brak podstawowego przeszkolenia personelu kierowniczego z zakresu zarządzania ludźmi
-liderostwo i inne dziadostwo :P każdy ma o tym swoje zdanie ale za donosy to bym od razu na koniec kolejki ustawiał
-kajzeny na siłe i zmiany bez konsultacji z osobą pracującą na stanowisku
i inne podobne sytuacje
no wyszło więcej minusów ale zawsze się wraca większą uwagę na te złe rzeczy ale w naszym kraju już tak jest że uwielbiamy narzekać :P
to jest moje krótki "zdanie" na ogólny temat firmy, możecie sobie pisać, cytować, komentować negatywnie lub pozytywnie ja i tak mam to... zgadnijcie gdzie



ponad 100 stron forum i JEDNA MADRA DOJRZALA WYPOWIEDZ!!!!!! TO JEST OSOBA KTORA ZADNEJ PRACY SIE NIE BOJI A CI KTORZY CIAGLE NARZEKAJA TO PEWNIE SIEDZAC ZA BIURKIEM MOWILI BY, ZE BOLI D...a.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~up niezalogowany
24 grudnia 2013r. o 12:11
Oferta pracy - Elektryk

Data ważności oferty
od 22.08.2013 do 31.12.2013

Liczba wolnych miejsc pracy-20

System i rozkład czasu pracy (zmianowość)
jedna zmiana

Wymiar czasu pracy (szczegóły)
Wymiar czasu pracy: 100%
Liczba godzin dziennie: 8
Liczba godzin w tygodniu: 40
Godzina rozpoczęcia pracy: 8
Wysokość wynagrodzenia brutto (minimalne)
6000
Wysokość wynagrodzenia brutto (maksymalne)
-
System wynagradzania
czasowy ze stawką miesięczną
Data rozpoczęcia zatrudnienia
22.08.2013
Ogólny zakres obowiązków
Elektryk-miejsce wykonywania pracy - Niemcy
Miejsce pracy
ul. Piaskowa 13, 59-700 Bolesławiec, tel.: 75-7351905

Wymagania
Uprawnienia: Uprawnienia SEP do 1 KV
Inne wymagania: Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, uprawnienia SEP do 1 kV, możliwość doszkolenia języka niemieckiego.

Sposób aplikowania na ofertę pracy
Bezpośrednio do pracodawcy
Język aplikowania
polski
Wymagane dokumenty
Kontakt z pracodawcą telelfoniczny do godziny 16.00, 757351905, e-mail [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~$$$ niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 21:04
15 groszy podwyzki ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~#$ niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 22:19
NARESZCIE :] ktos mial odwage napisac cala prawde o tym zakladzie ZLOTY MEDAL :* kolesiostwo balagan i lizanie d.....y za to placi sie w tym zakladzie!pozdro dla przedmowcy i Gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza