Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~dżoker niezalogowany
11 maja 2014r. o 22:51
~Rysio napisał(a): Nikt nie pisze , nikt się nie żali....... CO JEST Z WAMI LUDZIE :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Słyszałem że duża część załogi szykuje się do zmiany pracy ,nie ukrywam że, też może się załapie :] :] :] :]

Wypłata mnie dobija wszędzie z każdym rokiem zarabia się więcej a ZEHNDER najbogatsza firma w okolicy a z każdym rokiem w portfelu mam coraz mniej ,a przecież była podwyżka jak co roku zresztą :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/


SZUKAĆ I SPADAĆ :> :> :> :>



...to prawda sporo ludzi szykuję się do odejścia i dobrze może wkońcu stary pomyśli o pracownikach już nawet w baderze lepiej zarabiają masakra, a tak się śmiali i gadali ..."nie pasuje to do badera teraz mówią w innych zakładach ,ze do zehndera..." i tak firma niegdyś uważana za najlepszą w Bolesławcu i okolicach pomalutku kończy swój żywot za co można podziękować DK zero szacunku dla ludzi którzy tak naprawdę utrzymują tą firmę, dyrektorze nie daj sobie wmówić ze za bramą stoją tłum ludzi nie te lata i za psie pieniądze nie będą tyrać jak woły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2014r. o 23:04
spawacze i wanniarze zle nie maja tylko szary lud scigany jak psy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 maja 2014r. o 7:58
~ napisał(a): spawacze i wanniarze źle nie maja tylko szary lud ścigany jak psy

Zgadzam się i z kolegą wyżej też się zgadzam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~$ niezalogowany
12 maja 2014r. o 10:25
A wanniarze mowia ze spawacze nie maja zle :> :P :> :P Faktycznie moze trzeba podeslac anonima do derektora zeby poczytal forum i zorientowal sie ile naprawde zarabia sie w tym zakladzie i w calej okolicy bo naprawde zaczyna byc strasznie zamiast pchac pieniadze w jakies tpm czy inne wymysly dac je zalodze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
12 maja 2014r. o 15:01
~$ napisał(a): A wanniarze mowia ze spawacze nie maja zle :> :P :> :P Faktycznie moze trzeba podeslac anonima do derektora zeby poczytal forum i zorientowal sie ile naprawde zarabia sie w tym zakladzie i w calej okolicy bo naprawde zaczyna byc strasznie zamiast pchac pieniadze w jakies tpm czy inne wymysly dac je zalodze



zgadzam się tylko że jak zabierzesz kasę z TPM to straci na tym nasza zakochana paulinka :> :P wtedy to już na dobre zagości w kurniku obok pieca u pana Piotrusia :* :* :* :* :* . Myślisz że stary nie ma pojęcia o tym forum? to fakt ze kierowniczek wali ściemę dyrowi do głowy na kazdy temat a pózniej zdziwiony że ludzie odchodzą ale wydaje mi się że chyba wie że ludzie tu wypisują a jak nie ta trzeba podesłać cynk na góre niech sobie poczyta co się dzieję w jego zakładzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 maja 2014r. o 17:43
[img=1399909412_4n4agei.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anglik niezalogowany
15 maja 2014r. o 21:27
Co tam robole. Jak leci. widze że dalej narzekacie.
Weżcie się i pomyślcie. Ja nie żałuję.
Kiedyś 2000 pln na produkcji a dzisiaj 2500 funtów.
Nie musze biadolić, a robota bez porównania :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 maja 2014r. o 21:54
~Anglik napisał(a): Co tam robole. Jak leci. widze że dalej narzekacie.
Weżcie się i pomyślcie. Ja nie żałuję.
Kiedyś 2000 pln na produkcji a dzisiaj 2500 funtów.
Nie musze biadolić, a robota bez porównania :D

z tych 2500 płacisz 1000 na mieszkanie i zostaje 1500, odlicz nieporównywalnie droższe życie i jak masz jeszcze samochód to zostanie ci ok 700 funtów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza