Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~EMERYT niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 8:14
JAK tak się do sprawy podchodzi to długo nie będzie w tej firmie dobrze ,piszcie status szerokimi krokami delegacja idzie do prezesa wystarczą 4 ry osoby wszyscy z tym samym statusem przedstawiacie swoje żądania no i do sądu bez obaw ,jeszcze wam PAN Prezes udostępni jeden ze swoich pokoi bo to też to w statusie trzeba zaznaczyć ODWAGI JAK CHCECIE NA GODNYM POZIOMIE ŻYĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~,,,, niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 12:01
No to za chwilę zobaczymy , ilu tych odważnych się znajdzie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EMERYT niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 14:46
To z tego co obserwuję to jest zakład cykorii anie załogi ludzi pracy Z tego to tylko jeden wniosek w domu to są kozakami SZKODA MOJEGO CZASU NAD TYM OBOZEM SIĘ ROZCZULAĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piżdzielec niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 16:11
każdy zakład w bolesławcu to obóz pracy i w każdym uzdrowiciele z ukrainy pracuja...żenada..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 20:58
kapcia do związków weźcie zanim zacznie śmierdzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracownik niezalogowany
6 sierpnia 2016r. o 0:56
Jak wam tak źle i nie dobrze to po co tu pracuje cie ZWOLNIJCIE SIE CZY KTOŚ was trzyma na siłę? w czym problem jak mi odpowiada to pracuje jak nie odpowiada to nie pracuję.Zal czytać to co piszecie więc jeszcze raz JAK MI PASUJE TO PRACUJE A JAK MI NIE PASUJE TO NIE PRACUJE. SKONCZCIE Z TYMI SWOJIMI WYWODAMI TACY Z WAS GIEROJE NA FORUM WES SIĘ JEDEN Z DRUGIMI I IDZIE ROZMOWIAC Z KIEROWNICTWEM A WIECIE CZEGO NIE IDZIECIE ? TO WAM POWIEM MACIE ZA DUZE STAWKI I DOBRZE WIECIE ZE W OKOLICY NIGDZIE NIE ZAROBICIE WIECEJ !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojtu niezalogowany
6 sierpnia 2016r. o 8:14
Zgadzam się, chociaż powiedziałbym ze za duże stawki to za dużo powiedziane, po prostu takie ze nie opłaca się im nadstawiać głowy, a mogli by się zjednoczyć i razem walczyć w jedności , nie ważne kto ul zarabia, ale powiedzmy ze,, każdy za uszami sosik mo'' i pozostaje tylko nawolywanie na forum, a to nic nie da. Ale do ponarzekania i dowartościowania sie super !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2016r. o 16:55
~Pracownik napisał(a): Jak wam tak źle i nie dobrze to po co tu pracuje cie ZWOLNIJCIE SIE CZY KTOŚ was trzyma na siłę? w czym problem jak mi odpowiada to pracuje jak nie odpowiada to nie pracuję.Zal czytać to co piszecie więc jeszcze raz JAK MI PASUJE TO PRACUJE A JAK MI NIE PASUJE TO NIE PRACUJE. SKONCZCIE Z TYMI SWOJIMI WYWODAMI TACY Z WAS GIEROJE NA FORUM WES SIĘ JEDEN Z DRUGIMI I IDZIE ROZMOWIAC Z KIEROWNICTWEM A WIECIE CZEGO NIE IDZIECIE ? TO WAM POWIEM MACIE ZA DUZE STAWKI I DOBRZE WIECIE ZE W OKOLICY NIGDZIE NIE ZAROBICIE WIECEJ !
Ja pracuje w okolicy i ty o moich zarobkach możesz zapomniec pismaku zapamiętaj se jedną zasadę to tobie ma być dobrze nie im jak ja pracowałem tak jak tu opsane przez10 lat teraz znalazłem zaklad gdzie szef mnie szanuje i ze wzajemnośćią kasa dobra warunki rewelacyjne z uśmiechem na twarzy do pracy a nie do kołchozu!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza