Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~PISANKA T080 pozdrawiam niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 11:59
Ambicją pracodawcy powinno być to, by dać swoim pracownikom lepsze wynagrodzenie niż w konkurencyjnych firmach. A ambicją pracownika powinno być umożliwienie tego pracodawcy. Tyle że w tym zakładzie się nie uda bo, pierwsi z inicjatywą powinna wyjść kadra kierownicza by później, oczekiwać większej produktywności i efektywniejszej pracy od podwładnych. Ale pierw oczekują, później obiecują, a na koniec nie dotrzymują słowa. Fakt nie robię już 2 rok w zehnder ale z tego co usłyszałem od kolegów, oraz to co się tu wypisuje to nic się nie zmienia. Kolesiostwo tak samo jak niszczy ten kraj, tak samo niszczy każdy zakład. Bo zamiast dbać o pracownika który stara się, wykazuje oraz nie patrzy na innych nie jest doceniany przykre... Wolą dbać o uchostrzelców którzy ch''em gruchy zbijają, wiadomo za stołek trzeba się trzymać dwoma rękoma by z niego nie spaść. Pozdrawiam całą stara gwardie z obszaru spawania!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 18:28
~PISANKA T080 pozdrawiam napisał(a): Ambicją pracodawcy powinno być to, by dać swoim pracownikom lepsze wynagrodzenie niż w konkurencyjnych firmach. A ambicją pracownika powinno być umożliwienie tego pracodawcy. Tyle że w tym zakładzie się nie uda bo, pierwsi z inicjatywą powinna wyjść kadra kierownicza by później, oczekiwać większej produktywności i efektywniejszej pracy od podwładnych. Ale pierw oczekują, później obiecują, a na koniec nie dotrzymują słowa. Fakt nie robię już 2 rok w zehnder ale z tego co usłyszałem od kolegów, oraz to co się tu wypisuje to nic się nie zmienia. Kolesiostwo tak samo jak niszczy ten kraj, tak samo niszczy każdy zakład. Bo zamiast dbać o pracownika który stara się, wykazuje oraz nie patrzy na innych nie jest doceniany przykre... Wolą dbać o uchostrzelców którzy ch''em gruchy zbijają, wiadomo za stołek trzeba się trzymać dwoma rękoma by z niego nie spaść. Pozdrawiam całą stara gwardie z obszaru spawania!!!!
Ja cie ile myślałes nad tym co napisałeś :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~,,,, niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 20:36
~ napisał(a): A kto zabronil sie uczyc?
Ja pracowalem jako pracownik fizyczny i w miedzy czasie robilem studia.
No i rzeczywiscie, mam teraz klimatyzowane biuro.
Sprobuj


No właśnie ,właśnie i zapomniałeś już bracie jak pracowałeś
fizycznie a teraz trzymasz w reku bat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 20:38
Nie boj sie, nie jestem zadnym z Twoich przelozonych.
Nie ja wymyslam normy ani ich nie winduje.
Sami wiecie, ze nie trzeba miec wyksztalcenia, zeby byc tym co trzyma bat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~,,,, niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 20:51
Nie samym chlebem bracia .......
Godne warunki pracy bez ciągłego bata i więcej , i więcej ....
W soboty do pracy tylko ten kto bardzo chce : kredyty , ucieczka przed żoną ,sprzątaniem w domu albo zwykła nuda domowa , bo tacy też są . Jak się chłopczyku nie napracujesz w tygodniu to masz siły na sobotę , bo widocznie w sobotę to też się nie napracujesz a kasa sobie leci np. na autko , itp.
To że kończycie studia to nie wszystko .Liczy się człowieczeństwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 23:04
Uwierzcie mi, ze z sobotami macie wiecej wyplaty niz ja.
Nie jestem kapec, zeby siedziec w kurniku a w sobote jeszcze przyjsc dorabiac.
Proboje tylko uswiadomic, ze nie trzeba narzekac, tylko wziac sie za siebie, zdobyc wyksztalcenie a wtedy mozna myslec o lepszych zarobkach.
Tego Wam zycze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~yogi niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 20:56
impreza----- kto idzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 6:53
kapeć i tak zrobił ohp i teraz przyspawany jest do stołka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza