Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~robol niezalogowany
20 kwietnia 2011r. o 11:54
~~~ napisał(a):
J23 napisał(a): oszalalas kobitko to albo cie maz oszukuje albo cie bog oposcil!!!! :D -ja po 13 latach mniej zarabiam niz twoj mezulek po paru latkach nie rozsmieszaj mnie durna babo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie jestem durna gdyż wiem ile mój mąż zarabia bo widzę co miesiąc fiszkę! a może ty jesteś tylko zwykłym robolem, który nie jest elastyczny i potrafi tylko pracować na jednym stanowisku. Jako spawacz można zarobić 3 tys w tej firmie. A jak nie wierzysz to popytaj swoich kolegów ile zarabiają. Przy ponad 18 zl na godzine mozna dużo zarobić i wcale nie trzeba być przydupasem pana D. ani menago żeby tyle zarobić.
a poza tym to nie obrażaj ludzi skoro nawet ich nie znasz.



elastyczny!!!!! proszę pani o czym pani mówi tam nie ma takiego czegoś jak elastyczność jak ktoś tyle zarabia to tylko w jeden sposób nie będę powtarzał jaki bo to nie oto tu chodzi ale sama pani napisała że zostaje po 12 godzin i prawie wszystkie soboty wiec o czym my tu rozmawiamy pozdrawiam :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2011r. o 12:40
Mądra Pani ZAPRASZAMY DO NAS I WSZYSTKO SIĘ WYJAŚNI. AAAA zapomniałem że nie przyjmują kobiet...... SZKODA!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~b niezalogowany
20 kwietnia 2011r. o 14:28
a jak wygląda sprawdzanie umiejetnosci spawacza w CM3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2011r. o 16:59
A może tej pani pomylił sie zaklad pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2011r. o 8:12
PILNE!!!!! FIRMA POSZUKUJE SPAWACZY. WYMAGANIA- NAJLEPIEJ Z URZĘDU PRACY BEZ DOŚWIADCZENIA PO KRÓTKIM KURSIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~& niezalogowany
21 kwietnia 2011r. o 9:21
A czy ta Pani nie jest czasami z Krzyżowej?Moze to żona tego ,o którym mówią,że trudno go dogonić ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2011r. o 9:25
300% normy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2011r. o 11:27
~& napisał(a): A czy ta Pani nie jest czasami z Krzyżowej?Moze to żona tego ,o którym mówią,że trudno go dogonić ;)

Nie jestem z Krzyżowej tylko z Bolesławca i nie pomyliłam zakładu pracy :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.