Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

22745
oprych
8 kwietnia 2023r. o 14:41
~~xxxxxx napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mociump Panie napisał(a): Kiedy wybieramy wójta?
bo ten chyba się nie sprawdza

Też takiego zdania jestem. Robi to co ktoś podpowie. Jest mściwym , na drugą kadencje głosu nie dostanie



A mój głos dostanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Lewizja niezalogowany
8 kwietnia 2023r. o 14:47
A jak biega po instrukcje doratusza to nogami przebiera aż się zadanie cały
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Lewizja niezalogowany
8 kwietnia 2023r. o 14:48
Miało być zasapie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Gromadki niezalogowany
8 kwietnia 2023r. o 17:27
~~chałka napisał(a): A do skręcania mebli to w ogóle drygu nie ma .


Coś cię te meble bolą, ty chyba nawet tego nie potrafisz, tylko bzdury piszesz anonimowo.
Może się publicznie wypowiesz to chociaż będę wiedział z jakim zerem mam do czynienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oli niezalogowany
8 kwietnia 2023r. o 17:49
~~Rura spalinowa napisał(a): Mieszkańcy Gromadki,uwaga na złodziei katalizatorów grasują bezkarnie po nocach,na tygodniu wycięli z dwóch aut,
bądźcie czujni bo na policję i władzę nie ma co liczyć

Kamerki można kupić za kilka złotych w sklepach internetowych. Zakładać i łapać złodziei.
Do radnych:
Złożyć wniosek o kilka kamer na głównych krzyżówkach Gromadki, ważna sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marzena niezalogowany
8 kwietnia 2023r. o 21:54
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xxxxxx napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mociump Panie napisał(a): Kiedy wybieramy wójta?
bo ten chyba się nie sprawdza

Też takiego zdania jestem. Robi to co ktoś podpowie. Jest mściwym , na drugą kadencje głosu nie dostanie


A mój głos dostanie.


Twój głos to za mało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Gromadki niezalogowany
8 kwietnia 2023r. o 22:08
~~Mieszkaniec Gromadki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~chałka napisał(a): A do skręcania mebli to w ogóle drygu nie ma .


Coś cię te meble bolą, ty chyba nawet tego nie potrafisz, tylko bzdury piszesz anonimowo.
Może się publicznie wypowiesz to chociaż będę wiedział z jakim zerem mam do czynienia.
Tak napisał ktoś z rodziny. Też zero.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
9 kwietnia 2023r. o 8:07
~~Marzena napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xxxxxx napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mociump Panie napisał(a): Kiedy wybieramy wójta?
bo ten chyba się nie sprawdza

Też takiego zdania jestem. Robi to co ktoś podpowie. Jest mściwym , na drugą kadencje głosu nie dostanie


A mój głos dostanie.

Twój głos to za mało.



Takich jak ja jest więcej.
Jeśli nie pojawi się lepszy kandydat od pana Kawki to spokojnie wygra.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA #pijezkranu