Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Marzena niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 13:08
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marzena napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xxxxxx napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mociump Panie napisał(a): Kiedy wybieramy wójta?
bo ten chyba się nie sprawdza

Też takiego zdania jestem. Robi to co ktoś podpowie. Jest mściwym , na drugą kadencje głosu nie dostanie


A mój głos dostanie.

Twój głos to za mało.


Takich jak ja jest więcej.
Jeśli nie pojawi się lepszy kandydat od pana Kawki to spokojnie wygra.


Już jest takich dwóch.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Egon niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 23:23
~~Jadwiga napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Und napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Radi napisał(a): Co to w ogóle za Urząd w tej Gromadce???
Większość ludzi tam niby pracujacych to rodzina,jeden drugiego trzyma tam na siłę.
.Nie wspomnę,że nie które osoby nie powinny tam w ogóle piastować stanowisk przede wszystkim z racji braku wykształcenia i kompetencji.Ktos powinien i za to się zabrać.


Ty się nie nadasz , słabo u ciebie z językiem.

Pisze prawdę. Faktycznie tak jest jak to przedstawił. Należałoby przyjrzeć się jak wygląda sprawa zatrudnienia w UG w Gromadce i innych jednostkach organizacyjnych. Może to zrobić nawet Rada Gminy. Niektóre osoby rzeczywiście nie powinny pracować we wskazanej wcześniej instytucji.

Zatrudnienie w Urzędzie, to kompetencja Wójta a nie Rady. Rada tu nie może nic stanowić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mariola niezalogowany
11 kwietnia 2023r. o 9:11
Ilu jest kandydatów w konkursie na stanowisko dyrektora szkoły w Gromadce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ola niezalogowany
11 kwietnia 2023r. o 9:29
Jest jakiś konkurs ? Bo ja chcę zgłosić swoją kandydaturę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bernad niezalogowany
14 kwietnia 2023r. o 8:45
Kto wie jacy miejscowi smakosze napojów wyskokowych , rozbili butelki na parkingu przed sklepem ,,Dino" w Gromadce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Czarnuszka niezalogowany
14 kwietnia 2023r. o 16:29
~~Bernad napisał(a): Kto wie jacy miejscowi smakosze napojów wyskokowych , rozbili butelki na parkingu przed sklepem ,,Dino" w Gromadce?

Menelstwa tudzież nie brakuje, brak monitoringu pozwala na takie zachowanie, swoją drogą to sklep powinien posprzątać, ale ta sieć ma gdzieś klienta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marzena niezalogowany
14 kwietnia 2023r. o 17:02
~~Ola napisał(a): Jest jakiś konkurs ? Bo ja chcę zgłosić swoją kandydaturę.


Zgłaszaj . Pilnie potrzebujemy zmian, by podnieść poziom nauki w naszej szkole. Ta od wielu lat kuleje. Dobry dyrektor, to i dobra szkoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antek niezalogowany
16 kwietnia 2023r. o 17:49
GKS Gromadka przegrywa kolejny mecz. Tym razem tęgie lenie sprawia im Warta Bolesławiecka. Strach pomyśleć ile przegrają z Leśnikiem Osiecznica. Nie sądzę by było lepiej w kolejnych meczach. Co zrobić by drużyna grała lepiej , co się dzieje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.