Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

5570
#De_Tourvel nieaktywny
11 stycznia 2012r. o 21:15
capitanosss napisał(a):
D_T.....trzymanie"kciuków".....kosztuje łumnie 5 pln/godz........dobrze trafiłaś ,bo w środy mamy bonifikatę......do 5 pln dodajemy VAT i AKCYZĘ.....także wychodzi mi według moich i urzędowych kalkulacji ok. 35 pln za godzinę...:).....nie łam się ,już ślę e-fakturę...:)POWODZENIA..:)cmokkkk...:) :> :> :* :* :D :D :P


Ty mi fakturę? :> a już myślałam, że po znajomości da się coś utargować :P a i jeszcze pytanie ;) czy w razie niepowodzenia mogę reklamować to Twoje trzymanie kciuków wraz z fakturą? :>

[img=1326312943_deincpa.jpg]

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2012r. o 21:29
[img=1326313428_7owtitx.jpg]
:D :P

Zemsta jest rozkoszą grzdyli :D :P

PS.Przyjmijmy , że prezentowana osoba na zdjęciu ma "złoty" kolor włosów :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2012r. o 21:32
Jezu, przeczytałam "goryli" zamiast "grzdyli" ;|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
11 stycznia 2012r. o 21:33
Przyjmijmy, że tak wyobrażam sobie Ciebie :P:>

Heil Grzdylu :P:P:P:>
[img=1326313954_u3rpeow.jpg]



Dopisane 11.01.2012r. o godz. 21:33:

~ napisał(a): Jezu, przeczytałam "goryli" zamiast "grzdyli" ;|


Niewielka różnica :P

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2012r. o 21:33
Nie wzywaj imienia Pana Boga nadaremnie :> :>

Marsz do kąta :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5640
#Nudabida nieaktywny
11 stycznia 2012r. o 21:36
D_T - ale jak to brzmi:

"Nie wywołuj goryla z lasu" :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
11 stycznia 2012r. o 21:36
Nie :P:P:P sam marsz do kąta :P

[img=1326314216_h5lu614.jpg]

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2012r. o 21:37
De_Tourvel napisał(a):

Niewielka różnica :P


[img=1326314154_lm1dkmq.jpg]


De_Biuścik, kobiety kłamią :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza