Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 12:18
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 13:25
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 13:31


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 14:49
...agaser ...jak mnie trafi "szlag"...to kto Cie będzie rozmieszal...ciom...

...a jak cosik mi się stanie(myszka porazi mnie prądem,monitor mnie wciągnie,klawiatura spadnie mi glowę(podnosząc owlosionego chips-a z podlogi))....TO BEDZIESZ MIALA DO CZYNIENIA .....z GosiaM ......i to osobiscie.....ona mi nie da zrobić krzywdy....wszystkie myszki bezprzewodowe...jej sie obawiają...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 14:53
rozdwojenie jaźni mam :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 15:00



...ZACZERPNIĘTE Z portalu interia.pl.....wypowiedź pewnej internautki z komentarzem pewnego internauty....


...w artykule polityczno-spolecznym.....o tematyce przyszlości OFE....pewna Pani opublikowala posta(wypowiedź) o tresci....

......jestem samotna


...a ktoś dopisal....


....weź kredyt w providencie albo chwilówkę....a ktoś na pewno będzie Cie odwiedzal codziennie.... :/ :> :*

...już nie będziesz się czula samotna...:)


Dopisane 26.06.2013r. o godz. 15:00:

TOjsienka napisał(a): rozdwojenie jaźni mam :|


zaraz Cię wyleczymy.... :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 15:03
Młotkiem?
:|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 15:46
capitanosss napisał(a): ...agaser ...jak mnie trafi "szlag"...to kto Cie będzie rozmieszal...ciom...

...a jak cosik mi się stanie(myszka porazi mnie prądem,monitor mnie wciągnie,klawiatura spadnie mi glowę(podnosząc owlosionego chips-a z podlogi))....TO BEDZIESZ MIALA DO CZYNIENIA .....z GosiaM ......i to osobiscie.....ona mi nie da zrobić krzywdy....wszystkie myszki bezprzewodowe...jej sie obawiają...


No fakt rozśmieszywacz jest mi niezbędnie do życia potrzebny-tegom nie przemyślała,ale to przez ten mój humor deszczowy-dziś wybitnie ślepia w mokrym miejscu mam

Co do GosiM-może to byłby sposób by ją z ukrycia wyciągnąć-a to już byłoby warte narażenia się :-) szczególnie gdyby to faktycznie osobiście miało być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza