Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

8375
#GosiaG nieaktywny
8 lipca 2013r. o 19:08
~ napisał(a): ..zobacz G...


Nie ..e...e ! Blee...eee..!

De_Tourvel.. nie wiesz że seniora dawno wylali- teraz świstaki zastępuje tania siłą robocza z...Chin(póki co) :P

Tylko usiąść i płakać nad rozlanym Milkiem :D

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
8 lipca 2013r. o 19:23
...jaaaaaaaaaaa..!! wam dam donosić na pirata...ja wam dam....zawolam gosiaczka i skończy sie wasz dzień dziecka jeszcze przed dobranocką

...a jak się zdenerfuję...to sam na siebie doniosę..:P:P:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver niezalogowany
8 lipca 2013r. o 19:33
http://demotywatory.pl/4166102/Zapamietaj-to-sobie-do-konca-zycia-i-powtarzaj-to-innym
http://demotywatory.pl/4165153/Jade-pobiegac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
8 lipca 2013r. o 19:54
capitanosss napisał(a): ...jaaaaaaaaaaa..!! wam dam donosić na pirata...ja wam dam....zawolam gosiaczka i skończy sie wasz dzień dziecka jeszcze przed dobranocką

...a jak się zdenerfuję...to sam na siebie doniosę..:P:P:P


Noo dobra , ja słyszałam że ta baba jaga sławna i straszna , może capitan załatwi mi jej zdjęcie z autografem.....??

Se koło cukru postawię :D:D:D


Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver niezalogowany
8 lipca 2013r. o 21:27
......eeeeeeeeee ...!!!! GosiuG ...To dobry pomysl, wiem jak zwabimy gosiaczka ....na cukier...taś..taśśśś....mamy dobry cukier w kostkach...taś..taś...taaasśśś... gosiaczku lykniesz dwie kostki a cukierniczka Twoja jako gratis.. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
8 lipca 2013r. o 22:00
Capitanosss łobuzie :>

no ale fakt,piosenka świetna


Dopisane 08.07.2013r. o godz. 22:00:

De_Tourvel napisał(a): Ładnie Ty pracujesz, Capitanosssie :P ;> cały dzień na bolcu ;p chyba trzeba uprzejmie donieść odpowiednim władzom ;p:D

A tymczasem w Stumilowym Lesie...

[img=1373302322_6hzah22.jpg]

:D:D:D



świetne...kocham świstaczka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
8 lipca 2013r. o 22:06
De_Tourvel napisał(a): Ładnie Ty pracujesz, Capitanosssie :P ;> cały dzień na bolcu ;p chyba trzeba uprzejmie donieść odpowiednim władzom ;p:D

A tymczasem w Stumilowym Lesie...

[img=1373302322_6hzah22.jpg]

:D:D:D


..a gdzie książeczka do nabożeństwa..??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
8 lipca 2013r. o 22:09
~driver napisał(a): http://demotywatory.pl/4166102/Zapamietaj-to-sobie-do-konca-zycia-i-powtarzaj-to-innym



Cejrowski moim guru :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.