Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

2945
Mgosia
9 lipca 2013r. o 9:52
GosiaG napisał(a):

O tym to nawet nie śmiałam marzyć :P:P:P

Jakby żywa, baba jaga stała koło mojej cukierniczki , to by moje dzieci na pewno cukru już nie ruszyły


Myślę , że codzienny widok starej wiedźmy jest o wiele gorszym przeżyciem :D :D :D
A fakty mówią same za siebie ;)Bleeeeeeeeeeeeeeeee .... na sama myśl :| :| :|

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
9 lipca 2013r. o 13:40
Witaj Gosiu- miło Cię widzieć

dobrego wszystkim :*


Capitanosss dla Ciebie specjalny za poprawę humoru :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
10 lipca 2013r. o 10:37


..dzięki agaser...:*

...proszę się nie klócić i nie obrażać na wzjamem w temaciku.....MARMIELADA,MYDLO........bo pozabieram wam książeczki czlonkowskie i nie oddam wpisowego....a dobranocka będzie dopiero o pólnocy....ZA KARĘ...!!!! :> :D :D :D :* :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
10 lipca 2013r. o 12:27
capitanosss napisał(a):

......ZA KARĘ...!!!!


A gdzie podziękowanie za wywołanie wilka z lasu ? :D


:P :P :P

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
10 lipca 2013r. o 16:20
,,,GosiuG ,,,sssssza...!! bo Ci zabiorę PASZPORT POLSAT-u :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
10 lipca 2013r. o 16:30
pilnie przyjmę wytwarzacz dobrego humoru...może być używany,byle nie zajechany.idealny byłby z różowym filtrem i podświetlany,cobym w nocy znaleźć mogła.Oferty na priv.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
10 lipca 2013r. o 17:15
capitanosss napisał(a): ,,,GosiuG ,,,sssssza...!!




:P :P :P

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lipca 2013r. o 17:29
&list=PL0877317E0292F1C6
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza