Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

4122
#karmelka29 nieaktywny
18 kwietnia 2011r. o 22:55
:P ponoć... myślenie nie boli.. :>

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
19 kwietnia 2011r. o 7:26
~ula napisał(a): Myslicie ze w innych miastach np wroclawiu sa lepsi lekarze a Wroclawianki pewnie narzekaja ze w innm miescie sa pewnie lepsi specjalisci.Wszedzie tak jest ze swego nie znacie a cudze chwalicie.Nalezy zauwazyc ze ostatnio jest wiecej ginekologow w Boleslawcu z innych miast np Jel Gora,Zlotoryja.


Nie przyznam ci racji a wrecz stwierdze, ze bardzo sie mylisz.
Osobiscie znam conajmniej kilka przypadkow boleslawieckiego konowalstwa, dzieki ktoremu kobiety tu leczone albo tracily dzieci lub tez byly bliskie bezplodnosci. Wroclaw, Poznan i inne miasta przewyzszaja nas o glowe chociazby o drogi, lepszy sprzet, ktory nieraz pozwala dostrzec to czego na zwyklym usg nie widac u przecietnego ginekologa. Wiec obys nigdy nie znalazla sie w sytuacji tych kobiet, ktore tu pomocy nie znalazly.

Zmoderowano 19.04.2011 godz.21:35 - powód: Odpowiedź umieszcza się po cytowanym tekście, a nie przed :) (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
19 kwietnia 2011r. o 8:12
aniger napisał(a): Polecam panią Szwaj ,naprawde warto .

:) to chyba żart prymaaprylisowy - trochę spóźniony...Takiego chamstwa i braku zainteresowania pacjętką chyba nigdzie nie znajdziecie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
19 kwietnia 2011r. o 8:15
~Gosia napisał(a): Co prawda ja sama rodziłam kilkanaście lat temu i wtedy był bardzo pomógł mi jeden z naszych bolesławieckich lekarzy. W odróżnieniu do Bartkowiaka przez którego straciłam pierwsze dziecko ( a martwą ciążę prowadził mi jeszcze przez 6 tygodni...)A w chwili obecnej szczerze mogę polecić Kukułę. Dla mnie jest on nie tylko fachowcem ale przede wszystkim CZŁOWIEKIEM.

Może i jest przyjemny (za taką kasę też bym była) ale moją wczesną ciążę chciał usuwać!!!! Dziś mój synek ma 3 latka ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
19 kwietnia 2011r. o 8:39
ja tez polecam dr Kukułe super lekarz i wszystko na spokojnie tlumaczy pomaga jak trzeba dostac miejsce w szpitalu jesli cos sie dzieje .... w kazdym razie ja 2 dzieci mam i do niego chodz od kilku lat polecam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4576
#nicolette nieaktywny
19 kwietnia 2011r. o 17:37
licytowanie który lekarz lepszy nie ma sensu....kazdy lekarz jest ok kiedy nam nic powaznego nie dolega....ja podzieliłabym lekarzy na tych co maja dużo dobrych opinii i na tych co zwą ich konowały ....jednak w tych opiniach tez porzecież musi coś być....temat rzeka.ja osobiscie miałam okazję byc pcjętka kilku lekarzy z bc i mogę z czystym sumieniem polecic tylko jednego Dr Kukułę.

,,Tajemnica człowieczeństwa kryje się w tęsknocie za tajemnicą wszechrzeczy.,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Monika niezalogowany
17 czerwca 2011r. o 22:24
Czy Dr Kukuła pracuje jeszcze w zgorzelcu???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2011r. o 10:47
ma moze ktos numer do rejestracji do chomy? pilnie potrzebuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego