Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~... niezalogowany
2 grudnia 2010r. o 17:14
Zdecydowanie odradzam dr Szwaj. Oddała mi wynik cytologi mówiąc że wszystko jest w porządku a jak pokazałam wynik innemu lekarzowi (dr Jeka) to była bardzo zdziwiona że jakiś lekarz z takim wynikiem wypuścił mnie z gabinetu bez dalszego leczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4592
#Mmagda nieaktywny
2 grudnia 2010r. o 19:35
A ja mimo wszystko polecam dr Chome, jest moim lekarzem od ponad roku i nie zrobil nic za co moglabym na niego narzekac. I szczerze to dziwie sie waszym opiniom, na prawde...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5625
#Senorita nieaktywny
2 grudnia 2010r. o 21:13
:/ Bolesławiec i ginekolodzy :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2010r. o 21:53
Czy ktoś wie ile kosztuje wizyta u Pani Jeki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2010r. o 13:10
~ napisał(a): Czy ktoś wie ile kosztuje wizyta u Pani Jeki?[/c


wizyta 80zł,cytologia 30 badanie usg 40,pozdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zainteresowana niezalogowany
17 kwietnia 2011r. o 11:37
Czy ma ktoś może numer telefonu do dr.Jeki w Bolesławcu??Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
17 kwietnia 2011r. o 17:19
dr Danuta Jeka tel.605331165


~zainteresowana napisał(a): Czy ma ktoś może numer telefonu do dr.Jeki w Bolesławcu??Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3311
#kawka nieaktywny
17 kwietnia 2011r. o 18:33
Tak naprawdę to każdy ginekolog jest dobry jak nic się nie dzieje, tylko profilaktyczne badanie lub cytologia. Zaczynają się schody jak coś jest poważnego i wymaga dokładniejszego badania, wtedy trudno o dobrego ginekologa w Bolesławcu niestety ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.